Salibandy

 

Akatemian urheilijat

Urheilijan nimi ja taso
Urheilijoiden taso
1. Olympiakomitean ja Paralympiakomitean tukiurheilijat sekä vastaavan tasoiset ei-olympiaurheilijat
2. Lajiliittojen maajoukkuevalmennusryhmiin kuuluvat urheilijat (nuorten ja aikuisten maajoukkueet)
3. Haastajatason urheilijat, esim. urheiluoppilaitoksissa olevat urheilijat

Päivitetty 16.11.2020

Astala  Aaro  1
Ainoa Luka 2N
Airaksinen Venla 3
Baumgartner Nelly 3
Biström Tatu 3
Björkbacka Toni 3
Bäcklund Joonas 3
Cedercreutz Axel 3
Enström Lauri 3
Flinck Jonathan 3
Forsbom Julius 3
Forss Onni 2N
Fredman Sandra 2N
Fuchs Lis 2N
Fält Kalle 3
Hack Leevi  3
Hagberg Axel 2N
Hakulinen Iida Maria 3
Hanhisalo Aleksis 3
Heikkinen Aada 2N
Heinonen Valtteri 3
Heinänen Vili 3
Heliranta Aapo 3
Hellsten Rasmus 2N
Helminen Nea 3
Hiltunen Roope 3
Hjelm Mikael 3
Holopainen Leo 3
Holopainen Riku 2
Huolman Luukas 3
Huusko Eira 3
Huuskonen Roosa 3
Hynninen Matias 2N
Iivonen Teemu 3
Jaakkola Riku 3
Jaatinen Severi 3
Jokela Ville 3
Jokinen Arttu 3
Junnila Samuli 2N
Järnfors Valtteri 3
Järvelä Annajulia 2N
Kainulainen Valtteri 1
Kallio Emil 3
Kalliomäki Oliver 3
Karinen Petteri 3
Kataja-Rahko Sakari 3
Kautto Julius 3
Kekkonen Alex 3
Kerola Jacob 2N
Kinnari Hugo 3
Koivisto Pontus 3
Koppel Sten 3
Korpiniemi Partik 3
Kosonen Eero 1
Kuitunen Petri 3
Kuivamäki Jesse 3
Kukkola Jani 1
Kurkela, Otto 3
Kälkäinen Jaani 3
Känkänen Aleksi 3
Laakso  Kalle 3
Lahti Jere 3
Laikka Nora 3
Laitinen Mirva 2A
Lehkosuo Otto 1
Leppävuori Vertti 3
Likki Manta 3
Lindgren  Aleksi  2N
Lindström Nuutti 3
Linna Arttu 3
Lintula Otto 3
Lippojoki Inka 3
Liukkonen Lauri 3
Lumiaro Aapo 3
Lund Joakim 2N
Lunnas Miska 3
Markkula Tuomas 3
Martikainen Miikka 3
Mertanen Veera 3
Metsola Aleksi 3
Myyryläinen Tiitus 3
Myöhänen Rasmus 3
Mäkelä Aurora 3
Mättö Jesse 3
Möttönen Juuso 3
Neulasalmi Saana 3
Niemelä Eetu 3
Niemi Elina 3
Nousiainen Vili 3
Nupponen  Nea 3
Nurkkala Veeti 3
Nyberg Amanda 2N
Nykänen Eetu 3
Nyman Alexander 2N
Nyman Leo 3
Oivanen Kalle 3
Ojala Touko  3
Pajari Julius 3
Pasanen Anne 3
Pasanen Rasmus 2N
Pekkinen Vilppo 3
Pesu Eino 3
Piisilä Ilari 3
Pitkänen Veeti 3
Poikolainen Julius 3
Porttikivi Aapo  3
Pulkkinen Fanny 2N
Raatevaara Anu 2A
Raja Jaakko 3
Rannanjärvi Jaakko 3
Rantala Leevi  3
Rantala Oona 3
Rautakoski Edit 2N
Rytkönen Matilda 3
Räisänen Anni  2N
Räsänen Juho 3
Räty Johanna 3
Saastamoinen Jussi 3
Salo Teppo 3
Savolainen Oskari 3
Siljander Aaron  3
Sillanpää Oliver 2N
Siltanen Tiltu 1
Silvennoinen Atte 3
Silvonen Jesper 3
Simola Veera 3
Sällström Trista 2A
Särö Jenni 3
Talasma Topias 3
Talja Joel 3
Tantere Tove 3
Tiainen Tuomas 3
Tikkanen Arttu 3
Timonen Aarni 3
Toivanen Arttu 3
Toivonen Sampsa 3
Turunen Eppu 3
Törmänen Ville 3
Ukskoski Otto 3
Uusitalo Tuukka 3
Valkonen Tatu 3
Westerlund Daniela  1
Virtanen  Veikka  3
Vuoristo Santtu  3
Väisänen Ville 3
Ylander Liinus 3
Ylijääskäri Oskari 3
Ylikojola Milla 3