Q-T

 

Urheilijan nimi ja taso
Urheilijoiden taso
1. Olympiakomitean ja Paralympiakomitean tukiurheilijat sekä vastaavan tasoiset ei-olympiaurheilijat
2. Lajiliittojen maajoukkuevalmennusryhmiin kuuluvat urheilijat (nuorten ja aikuisten maajoukkueet)
3. Haastajatason urheilijat, esim. urheiluoppilaitoksissa olevat urheilijat

Quednau Vincent 3 yleisurheilu
Raappana Niklas 3 maastohiihto
Raasakka  Jussi  3 suunnistus
Raasakka Liisa 3 suunnistus
Raatesalmi Hanna  2A potkunyrkkeily
Raatevaara Anu 2A salibandy
Raatikainen Tatu 3 yleisurheilu
Raekivi Rasmus 3 koripallo
Raekivi Vilma 3 jalkapallo
Rahiala Mette 3 koripallo
Rahiala Mikael 3 koripallo
Rahko Väinö 2N lentopallo
Rahunen Joonas 3 jääkiekko
Raikamo Iiro 3 jääkiekko
Railo Atte 3 jääkiekko
Raitanen Topi 1 Yleisurheilu
Raja Jaakko 3 salibandy
Rajahuhta Anniina 1 jääkiekko
Rajai Saijjad 3 paini
Rajaniemi Sini-Sofia 3 yleisurheilu
Rajatalo Sonja 3 jalkapallo
Ramstedt Peppi 3 tennis
Rannanjärvi Jaakko 3 salibandy
Rannelma Pyry 3 Jääkiekko
Rannisto Jasper  2N jääkiekko
Ranta Jaakko 2N ampumahiihto
Rantala Emma 1 rytminen voimistelu
Rantala Leevi  3 salibandy
Rantala Matias 2N golf
Rantala Oona 3 salibandy
Rantala Silja  3 tanssiurheilu
Rantanen Amanda 3 jalkapallo
Rantanen Heta 2A amerikkalainen jalkapallo
Rantanen Jenni 3 uinti
Rantanen Joona 2N miekkailu
Rantanen Tuomas 3 käsipallo
Rantonen Matias 3 jääkiekko
Rasinmäki Matias 3 uinti
Rasinperä Miro 2N lentopallo
Rask  Aaro 3 amerikkalainen jalkapallo
Rauhansalo Aada 3 koripallo
Raunio Jere 3 yleisurheilu
Rauramo Maija 2A kilpa-cheerleading
Rautakoski Edit 2N salibandy
Rautakoski Mirka  2A sulkapallo (para)
Rautala Martta 2A yleisurheilu
Rautavuoma Fanny 3 muodostelmaluistelu / Ice Steps
Rautelin Jessica 2A yleisurheilu
Rautiainen Ada 3 jääkiekko
Rautiainen Kristian 2A squash
Rautiainen Leo 3 futsal
Rautiainen Leo 3 yleisurheilu
Rautiainen Milja 3 koripallo
Rautio  Daniel 3 suunnistus
Rautio Delee 3 Jalkapallo
Reenkola Emmi 2A kilpa-cheerleading
Reenpää Nicolas 2N käsipallo
Rehnberg Mikko 1 lumilautailu
Reijnen Noelle 2A joukkuevoimistelu
Reiman   Ella 3 Pesäpallo
Reinikainen Fanny 2N käsipallo
Reinikainen Jonne 3 koripallo
Reitti Pia-Pauliina 1 pararatsastus
Rekola Onni 3 Jääkiekko
Rekola Ville 3 jääkiekko
Rekonen Saga 3 yleisurheilu
Rentto Susanna 3 koripallo
Repo Leo 3 amerikkalainen jalkapallo
Rexhepi Kron 3 jalkapallo
Rezazadeh Rebin-Kardo 2A painonnosto
Riatson Allan 3 pyöräily
Riekki Aarne 3 uimahypyt
Riihiranta Jenni 3 pesäpallo
Riikinsaari Ellinoora 3 yleisurheilu
Rikala Vilma 3 purjehdus
Rindell  Axel  2N jääkiekko
Ring Leo 3 jääkiekko
Rinnekari Heli 3 yleisurheilu
Rinta-Jouppi Juho 2N vesipallo
Rintala Arttu 3 jalkapallo
Rintamäki Erika 3 jalkapallo
Rintanen Antti 2A taekwondo ITF
Risikko Henri 3 jääkiekko
Rissanen  Matias  2N koripallo
Rissanen Aada 2N uinti
Rissanen Aleksi 3 uinti
Rissanen Eino 3 jalkapallo
Rissanen Sofia 3 kilpa-cheerleading
Rissanen Veera 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Rissanen Vilma 3 muodostelmaluistelu / Musketeers
Rista Tarmo 3 koripallo
Ristola Aaro 3 tanssiurheilu
Ristola Sasu 3 jääkiekko
Ristola Venla  jalkapallo
Ritakallio Niko 3 golf
Ritari Kerttu 3 jalkapallo
Roinen Maria 2N muodostelmaluistelu
Romppanen Lauri 3 jääkiekko
Ronkainen Nita 3 tanssiurheilu
Rosenström Ville 3 jääkiekko
Rostedt Verna 3 uinti
Roth Andreas 3 jalkapallo
Rotinen Ronja 2A kilpa-cheerleading
Rots Noa 2N käsipallo
Rouhiainen Niilo 3 jääkiekko
Rundgren Ronja 3 uimahypyt
Ruokolainen Jenny 2N moottoripyöräurheilu
Ruonola Ville 3 jääkiekko
Ruostetsaari Pauli 3 yleisurheilu
Ruotsalainen Vilma 3 Uinti
Ruskola Noora 1 purjehdus
Ruuskanen Aleksandra 3 jousiammunta
Ruuskanen Aleksi 2A Lukkopaini
Ruuskanen Nea 2N Jääkiekko
Ruusunen Rasmus      2N jääkiekko
Ruusunoksa Ida 2N muodostelmaluistelu / Team Mystique
Ruusuvuori Elias 3 tennis
Ruusuvuori Emil 1 tennis
Ryhänen Juho 2N vesipallo
Rytkönen Jere 3 jääkiekko
Rytkönen Matilda 3 salibandy
Ryynänen Robin 3 yleisurheilu
Räihä Eelis 3 jääkiekko
Räikkönen Joni 3 jääkiekko
Räisänen Anni  2N Salibandy 
Räisänen Kirsikka 3 purjehdus
Räisänen Linda 2N jalkapallo
Räisänen Silja 2A kilpa-cheerleading
Rämet Ville 3 pesäpallo
Räsänen Erika 3 rytminen voimistelu
Räsänen Heikki 3 jalkapallo
Räsänen Juho 3 salibandy
Räsänen Mikko 2A lentopallo
Rättö Suvi 3 muodostelmaluistelu / Musketeers
Räty Johanna 3 salibandy
Rökman Daniel 2N jalkapallo
Rönnholm Thomas 3 koripallo
Saar Getter 3 Sulkapallo
Saarela Olli 3 koripallo
Saarelainen Aleksi 3 yleisurheilu
Saarenmaa Olli 2N lentopallo
Saarenpää Nea 3 jääkiekko
Saari Kasper 3 jääkiekko
Saari Salla 3 koripallo
Saari Samuel 3 uinti
Saarijärvi Frans-Emil 2N autourheilu
Saarikivi Niilo    2N jalkapallo
Saarikko Tuomas 3 jalkapallo
Saarinen  Niko 3 amerikkalainen jalkapallo
Saarinen Emil 3 jääkiekko
Saarinen Ilmari 3 maastohiihto
Saarinen Jatta 3 lentopallo
Saarinen Oliver 3 tennis
Saarinen Roope 2A yleisurheilu
Saarinen Seth 2N jalkapallo
Saarinen Tommi 3 jalkapallo
Saarniala Axel 3 autourheilu
Saastamoinen Jussi 3 salibandy
Saastamoinen Lauri 3 jääkiekko
Sabally Borry 3 jalkapallo
Sabally Modou 3 jalkapallo
Sadiku Agon 2N jalkapallo
Saikkonen Topias 3 jääkiekko
Sainio Essi 2A jalkapallo
Sainio Stella 3 taitoluistelu
Saira Patrik 3 jääkiekko
Sairanen Aleksi 3 yleisurheilu
Sajantila Erik Kristian 2N koripallo
Sajantila Jakob 3 koripallo
Saksela Janne 2A jalkapallo
Salan Kenan 3 jalkapallo
Saleva Eero 2A yleisurheilu
Salin Martin  2N jalkapallo
Salin Otto 2N jääkiekko
Sallila  Katarina 3 suunnistus
Sallinen Jon 1 freestyle - slopestyle
Salmela  Sinna  2N muodostelmaluistelu / Team Mystique
Salmenautio Jesse 3 autourheilu
Salmensuu Samuel 3 jalkapallo
Salmi  Joonas 2N seinäkiipeily
Salminen Anna  2A Miekkailu
Salminen Kaisa-maria 2A muodostelmaluistelu
Salminen Laura 1 nykyaikainen 5-ottelu
Salminen Ninni 3 kilpa-cheerleading
Salminen Saga 3 team gym
Salminen Samu      2N jääkiekko
Salminen Sara 3 Miekkailu
Salminen Senni 2A yleisurheilu
Salminen Werner 3 tennis
Salmivuori Daniel 3 jääkiekko
Salo Max 3 autourheilu
Salo Netta 3 yleisurheilu
Salo Senja 3 jalkapallo
Salo Teppo 3 salibandy
Salo Viola 3 muodostelmaluistelu / Musketeers
Salokivi Tove 2A käsipallo
Salomaa  Henri  2N jalkapallo
Salomaa Meeri 2N yleisurheilu
Salonen Hilda 3 maastohiihto
Salonen Julia 2N sulkapallo
Salonen Oskari 3 jääkiekko
Salonen Rosa 3 Yleisurheilu
Salonen Tuomo 3 yleisurheilu
Salovaara Siiri 3 jalkapallo
Salovaara Tyyne 3 alppihiihto
Samberg Eeva 3 Yleisurheilu
Samir Shkreli 3 jalkapallo
Samooja Jasper 2N jalkapallo
Samuelsson Samuli 2A yleisurheilu
Sandberg Anton 3 jääkiekko
Sandberg Viivi 3 yleisurheilu 
Sandblom Linda 2A yleisurheilu
Sandell Linus 3 jalkapallo
Sandman Catharina 3 purjehdus
Sandman Cecilia 3 purjehdus
Sandvik  Henna Teresa 2A koripallo
Sandvik Viljam 2N Jääkiekko
Saneri Venla 3 taitoluistelu
Sani  Ville  2N Miekkailu
Santalahti Helena 2N sulkapallo
Sarajärvi Maiju 3 koripallo
Sarasmaa Sini 2A kilpa-cheerleading
Saravuo Erik 2N alppihiihto
Sario Jenny 3 Yleisurheilu
Sarkola Indra 2A muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Sasi Samuli 3 jääkiekko
Satama Suvi 3 yleisurheilu
Saukkola Heta 2A muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Saukkonen Helmi 3 yleisurheilu
Saukkonen Siiri 2A telinevoimistelu
Sauramaa Matias 3 jalkapallo
Sauvonsaari Samuel 3 jääkiekko
Savaste Kim 2A moottoripyöräurheilu
Savolainen Arvi 1 paini
Savolainen Mikko 3 koripallo
Savolainen Oskari 3 salibandy
Savolainen Ronja 1 jääkiekko
Savolainen Senni 3 jalkapallo
Savonlahti Juulia 3 ratsastus, kenttäratsastus
Scheiman Dani 3 jääkiekko
Schemeikka Annika 3 muodostelmaluistelu/Marigold IceUnity
Schreck Juri 3 jääpallo
Schrey Alina 3 jalkapallo
Schröder Sandra 3 ratsastus
Schulz Lasse 3 jalkapallo
Schuwalov Oskari 3 golf
Schüller Rasmus 2A jalkapallo
Sedoff Christoffer 3 jääkiekko
Seeve Teemu 3 Miekkailu
Sefiani Abdrahim 3 jalkapallo
Seisto Ellen 2N yleisurheilu
Sejdiu Arlind 2N jalkapallo
Seksenov Danil 2N uinti
Seppälä Sara 3 telinevoimistelu
Seppänen Elias 3 autourheilu
Sevenius Oona 2N jalkapallo
Severinkangas Roni 3 Uinti
Shams Samuel 3 yleisurheilu
Shor Alina 3 taekwondo
Showlah Jasmin 3 yleisurheilu
Sievänen Rasmus 3 amerikkalainen jalkapallo
Sihtola Markus 2N paini
Sihvola Elisa 3 yleisurheilu
Sihvola Selina 3 kilpa-cheerleading
Sihvonen Ida 2A telinevoimistelu
Sihvonen Joona 3 jääkiekko
Sihvonen Noora 3 yleisurheilu
Siikala Adeliina 2A telinevoimistelu
Siikala Valtteri 3 jääkiekko
Siiki Eevi 2N muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Siilasmaa Nella 2A sulkapallo
Siirtola Anni 2N Yleisurheilu
Siiskonen Lili 3 kilpa-cheerleading
Siitonen Aino 3 yleisurheilu
Siitonen Hannes 3 yleisurheilu
Siitonen Netta 2N team gym
Silén Victor 3 purjehdus
Siljander Aaron  3 salibandy
Sillanpää Joonas 3 jääkiekko
Sillanpää Oliver 2N salibandy
Sillanpää Otto 3 jääkiekko
Silomaa Jerry 3 amerikkalainen jalkapallo
Siltala Elina 3 kilpa-cheerleading
Siltala Sara 3 yleisurheilu
Siltanen Tiltu 1 Salibandy
Silvennoinen Atte 3 salibandy
Silvennoinen Saana 3 koripallo
Silverio Deni 3 Jalkapallo
Silvola Nea 2N jalkapallo
Silvonen Jesper 3 Salibandy 
Silvonen Max 2N jalkapallo
Simberg Casper Pro golf
Similä Johanna 2N ratsastus
Simojoki Leevi 3 paini GR/VP
Simola Veera 3 salibandy
Simonen Joel 3 jääkiekko
Simpura Lyyra 2A kilpa-cheerleading
Sinisaari Antti 2A pyörätuolirugby
Sinisalo Ida 2A beach volley
Sinisalo Sara 2N beach volley
Sinisalo Viljami 2N jalkapallo
Sinivirta Riku 2N seinäkiipeily
Sinkkonen Pekka 3 yleisurheilu
Sintonen Jesse 3 alppihiihto
Sipi Rasmus 3 jalkapallo
Sipi Roope 3 jalkapallo
Sipiliä Marie Viliina 2A rytminen voimistelu
Sipilä Joni 3 koripallo
Sipilä Lauri 3 jääkiekko
Sipola Joona 3 freestyle - slopestyle
Siponen  Tuuli  3 jalkapallo
Sipponen Noora 3 koripallo
Siren Emmi  2N jalkapallo
Siren Leevi 3 jääkiekko
Sirén Leevi 3 koripallo
Siren Oona  2N jalkapallo
Siren Santeri 2A beach volley
Sirkin Ilja 2N jalkapallo
Sirkiä Inka 2A muodostelmaluistelu / Team Unique
Sirviö Aapo 3 amerikkalainen jalkapallo
Sjöberg Marlon 2A alppihiihto
Sjölund Emilia 3 uinti
Skogström Max 3 jääkiekko
Skyttä Emil 3 koripallo
Slöör  Anna  2N uimahypyt
Small Lauri 3 jalkapallo
Snellman Arno 3 Jääkiekko
Snygg Peppina 2A muodostelmaluistelu / Team Unique
Sohlberg Aada 3 trampoliinivoimistelu
Sohlo Ninni 3 koripallo
Soikkanen Sebastian 3 alppihiihto
Soilu Sofia 2N ratsastus
Soini Emilia 2A squash
Soini Kasper 3 jääkiekko
Soini Olivia 2A joukkuevoimistelu
Soisalo Mikael 2N jalkapallo
Solovieva Melani 3 koripallo
Sonja Kivistö 3 team gym
Sopanen Harri 1 para pyöräily
Soppela Johanna 3 koripallo
Soravuo Emil 1 telinevoimistelu
Soukola Iida 2N muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Sova Elias 3 jääkiekko
Spartiotis Evangelos 3 yleisurheilu
Sperryn Jonatan 2N yleisurheilu
Spoof Harald 3 yleisurheilu
Spångberg Xenia 3 yleisurheilu
Stampone Liam 2N purjehdus
Steffen Tommi 3 jääkiekko
Stendahl Benjamin 3 yleisurheilu
Stengård Atte 2A squash
Stenman Veeti 2N amerikkalainen jalkapallo
Storbacka Karin 3 yleisurheilu
Store  Filip 2A purjehdus
Stucki Ella 3 team gym
Stumpf Oskar 3 tennis
Ståhlberg Emilia 3 suunnistus
Suhonen Sanni 3 yleisurheilu
Suihkonen  Mikael  2N seinäkiipeily
Suikkanen Essi 3 pesäpallo
Suikki  Henri 3 amerikkalainen jalkapallo
Suila Milja 2A muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Sukselainen Rebekka 3 yleisurheilu
Sulander Petteri 3 judo
Sulin Artturi 3 Paini
Sulku Santeri 2N jääkiekko
Summanen Alvar 3 jääkiekko
Summanen Anna 3 muodostelmaluistelu / Musketeers
Summanen Eveliina 2A jalkapallo
Sundberg  Jenni Emilia 3 judo
Sundberg Filemon 2N Moottoriveneily
Sundberg Minttu 3 Judo
Sundberg Richard 2A käsipallo
Sundberg Susanna 3 Judo
Sundell Minea 3 team gym
Suntioinen Elli-Anna 3 suunnistus
Suokaite Glorija 3 kilpa-cheerleading
Suomalainen Samuli 1 pikaluistelu
Suomalainen Tuukka 2N pikaluistelu
Suomela Beda 3 ratsastus
Suomela Saimi 3 tanssiurheilu
Suomi Jimi 2N jääkiekko
Suominen Anni 3 yleisurheilu
Suominen Ingrid 2A telinevoimistelu
Suominen Jere 3 jääkiekko
Suominen Julius 3 jääkiekko
Suominen Viivi 2A team gym
Suominen Vivian 2N yleisurheilu
Suorsa Anne 2A telinevoimistelu
Surenkin Petrus 3 Jääkiekko
Sussmann Ella 3 koripallo
Sutela Eevi Pauliina 2N jalkapallo
Suur-Hamari Matti 1 lumilautailu - para
Suuriniemi Sinna 3 jalkapallo
Syla  Albatrit 3 koripallo
Syla Albina 2N koripallo
Syrjälä Saara 3 yleisurheilu
Syrjäläinen Lauri  3 suunnistus
Syrjämäki Aapeli 2N koripallo
Syvälä Ilona 2A Miekkailu
Säkkinen Henriikka 2A muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Sällström Trista 2A salibandy
Särkkä Meeri 2N squash
Särö Jenni 3 salibandy
Söderberg Mikaela 2N purjehdus
Söderbäck Marius 3 jalkapallo
Söderholm Joar 3 yleisurheilu
Söderlund Filip 2A Käsipallo
Söderlund Impton 3 jalkapallo
Tahvanainen  Ville  2A koripallo
Taimi Olli 2N jääkiekko
Tainela Taavi 3 jääkiekko
Tainio Eveline 2A muodostelmaluistelu / Team Unique
Takala Olli 3 yleisurheilu
Takala Teo 2A yleisurheilu
Takkunen Viljami 3 nyrkkeily 
Tala  Emilia  3 suunnistus
Tala Juulia  3 suunnistus
Talasma Topias 3 salibandy
Talja Joel 3 salibandy
Talka Niko 3 jääkiekko
Tallbacka Anton  3 yleisurheilu
Tallqvist Niklas 3 yleisurheilu
Tallus Pinja 3 jalkapallo
Talo Aleksi 3 jääkiekko
Talonpoika Axel 3 koripallo
Talusén Joel 2N golf
Talvio Eveliina 2A ratsastus
Talvio Johanna 2A ratsastus
Talvitie Elsa 3 jääkiekko
Tammilehto Oona 3  muodostelmaluistelu / Musketeers
Tamminen Juuso 3 jalkapallo
Tamminen Tessa 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Tamminiemi Mikael 3 shukokai karate
Tammisto Eveliina  3 team gym
Tamper Salla 2A trampoliinivoimistelu
Tanhan Elber 3 koripallo
Tanninen Aleksi 2N jalkapallo
Tanskanen Leevi 3 jääkiekko
Tanskanen Salla 3 yleisurheilu
Tanskanen Ville 3 yleisurheilu
Tanskanen Vilma 1 jääkiekko
Tantere Tove 3 salibandy
Tapanainen Jaakko 2N alppihiihto
Tapio Aino 3 yleisurheilu
Tapio Tino 3 uimahypyt
Tapola Aino paraurheilija 2A parapöytätennis
Taponen Roope 2N jääkiekko
Tapper Aleksi 2A purjehdus
Tapper Kaarle 1 purjehdus
Tarjanne Leo 3 koripallo
Tarkiainen Jesper 3 jääkiekko
Tarkkanen Juha 3 jääkiekko
Tasavuori Patrik 3 jääkiekko
Tashevci Edi 3 jalkapallo
Taskinen Samuel 3 jalkapallo
Tauriainen  Jimi 2N jalkapallo
Tauriainen Julius 2N jalkapallo
Tauriainen Sofia 2A Miekkailu
Tauriainen Topias 1 Miekkailu
Tauslahti Miro 3 jääkiekko
Tayyebi Azra 2A maalipallo
Teittinen Touko 3 seikkailu-urheilu
Telimaa Linda 3 ratsastus
Tella Tuomas 2A pyörätuolirugby
Telsavaara Leeni 3 pesäpallo
Tengén Emma 3 jalkapallo
Tenhovuori Nicklas 3 jääkiekko
Tenkanen Tuula 1 purjehdus
Tennilä Minni 3 tanssiurheilu
Tennilä Otto 2A pöytätennis
Terho  Casper  2N jalkapallo
Tervo Henri 3 jääkiekko
Tervo Liina 2N yleisurheilu
Tervonen Miikkael 3 jalkapallo
Tervonen Tiia 3 koripallo
Terävä Axel 3 jalkapallo
Teräväinen Satu 2N jääkiekko
Therman Daniela 2N ratsastus
Tiainen Tuomas 3 salibandy
Tiala  Emma 3 lentopallo
Ticklen Ona 3 koripallo
Tihumäki Markus 2A maalipallo
Tiihonen Lenni 3 jääkiekko
Tiilikainen Okko 3 yleisurheilu
Tiilikainen Pihla 3 team gym
Tiitola Tuomas 3 golf
Tiittanen  Justiina Anna Maria 2A joukkuevoimistelu
Tikkanen Alisa 3 yleisurheilu
Tikkanen Arttu 3 salibandy
Tikkanen Emma 2N muodostelmaluistelu / Team Mystique
Tikkanen Henri 3 jääkiekko
Tikkinen Eveliina 2A muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Tilli Tuomas  3 jääkiekko
Tilus Noora 2A Kilpa-cheerleading
Timgren Atte 3 yleisurheilu
Timonen Aarni 3 salibandy
Timonen Liisa 3 yleisurheilu
Tofferi Petrus 3 koripallo
Toimela Veera 3 muodostelmaluistelu / Ice Steps
Toivainen Rasmus 3 jääkiekko
Toivanen Arttu 3 salibandy
Toiviainen Julia 3 alppihiihto
Toivio  Aleksi  2N sulkapallo
Toivonen Hugo 2N jalkapallo
Toivonen Kiia 3 muodostelmaluistelu / Ice Infinity
Toivonen Lauri 3 koripallo
Toivonen Roosa 3 Yleisurheilu
Toivonen Rosanna 2A kilpa-cheerleading
Toivonen Sampsa 3 salibandy
Tolonen  Ville  2N koripallo
Tolonen Daniela 2N jalkapallo
Tolppola Venni 3 jääkiekko
Tolvanen Antti 2A alamäkiluistelu
Tonteri Paavo 1 autourheilu
Topra Jenna 2N jalkapallo
Tornikoski Oona 3 tanssiurheilu
Torsti Samu 1 alppihiihto
Torvinen Turo 2A alppihiihto
Tourunen Roni 3 jalkapallo
Touvike Markus 3 jääkiekko
Tramm Rasmus 3 jalkapallo
Tran Vivian 3 yleisurheilu
Troberg Aurora 3 jalkapallo
Trogen Sami-Matti 3 autourheilu
Troni  Florian 3 jalkapallo
Tsubareva Jelizaveta 3 yleisurheilu
Tuittu Vili 3 jalkapallo
Tujula Suvi 2N nyrkkeily
Tukianen Iida 2A jousiammunta
Tulensalo Daniel 3 jääkiekko
Tulkki  Emmaliina 1 jalkapallo
Tulokas Matias 3 yleisurheilu
Tumanoff  Lari 2N uinti
Tuomainen Hilppa 3 jalkapallo
Tuomainen Oliver 3 koripallo
Tuomela Emilia 2N jalkapallo
Tuomela Teemu 3 koripallo
Tuomi Iiro 2N koripallo
Tuomi Matias 2A squash
Tuomi Senja 2N koripallo
Tuominen Anton 3 jalkapallo
Tuominen Minttu 1 jääkiekko
Tuominen Rasmus 2N autourheilu
Tuomioksa Roope 3 jääkiekko
Tuomisto Inka 3 koripallo
Tuomisto Sanna 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Tuomisto Sanni 2N koripallo
Tuomisto Viljami 3 seinäkiipeily
Tuomola, Roope 3 lentopallo
Turakainen Veera 3 suunnistus
Turakainen Venla 3 suunnistus
Turkkila Juulia 1 jäätanssi
Turunen Anni 2N muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Turunen Eppu 3 salibandy
Turunen Pauli 2A ITF-Taekwon-Do
Tusa Eemeli 3 tanssiurheilu
Tuukkala  Aleksi  3 paini
Tuukkanen Aada 3 koripallo
Tuukkanen Ronja 3 tanssiurheilu
Tuukkanen Taru 2A koripallo
Tuulaniemi Inka 3 ringette
Tuulari Sebastian 3 jääkiekko
Tuunanen Aurora 3 koripallo
Tuuri Heta 2A yleisurheilu
Tuuri Johanna 2N seinäkiipeily
Tuusjärvi Joona 3 yleisurheilu, moukari
Tuusjärvi Netta 3 yleisurheilu
Tvauri Artur 3 judo
Tynkkynen Sofia 3 purjehdus
Tynnilä Joanna 2N jalkapallo
Tyynilä Peppi 3 koripallo
Tähkäoja Aapo 3 jalkapallo
Tönnes Erika 3 jalkapallo
Törmänen Ville 3 salibandy
Törnblom Aaro 3 jalkapallo