Muodostelmaluistelu

 

Akatemian urheilijat

Urheilijan nimi ja taso
Urheilijoiden taso
1. Olympiakomitean ja Paralympiakomitean tukiurheilijat sekä vastaavan tasoiset ei-olympiaurheilijat
2. Lajiliittojen maajoukkuevalmennusryhmiin kuuluvat urheilijat (nuorten ja aikuisten maajoukkueet)
3. Haastajatason urheilijat, esim. urheiluoppilaitoksissa olevat urheilijat

Päivitetty 16.11.2020

Aalto Emma  3
Ahonen Petra 3
Arrakoski Antonia 3
Auvinen Karita 2A
Bäckman Neea 2N
Demasör Charlotta 3
Ervasti Annemarie 3
Grekelä Julia 3
Heikkala  Taika 2N
Heikkilä  Ellen 2N
Hintikka Teemu 3
Hooli Minna-Maria 2A
Huurros  Riina 3
Häikiö Helmi 3
Hänninen Milena 2N
Hänninen Olivia 2N
Ihamäki Jenna 2N
Iizuka Emi 3
Jalkanen Isabel 2A
Jantunen Erika 2A
Jäppinen Katri 3
Kaarto Erika 2A
Kaarto Petra 2A
Kajala Sofia 3
Kajander Matilda 3
Kankaanranta Iida 2N
Kara Sanna 3
Karhumäki Heidi 3
Karhunen Henna 3
Kari Aino 3
Kerokoski Lotta 3
Kerttula Sani 3
Kettunen  Essi 2N
Kilpeläinen Ella 3
Kivekäs  Anna  2N
Kiviranta Kiia 2A
Kivistö, Maisa  3
Koch Mirjami 3
Korpio Inka 2A
Koskimäki  Saga 2N
Kossila Karla 3
Kuivanen Aino 3
Kunnaton Eveliina 3
Kuusela Trine 2A
Kyber  Joanna 2N
Laaksola Amanda 3
Laaksonen Vilma 2A
Lahtinen Nea 2A
Laine Milja  3
Latvala Roosa 2A
Lehtonen Jenni 2A
Leppälahti Rebecca 2A
Leppänen Eevi 3
Leppänen Elina 2A
Levijärvi  Aava  2N
Lindahl Katarina 2N
Loimaranta Anna 2N
Muurimäki Viivi 3
Myntti Katrina 3
Mäki Julia 3
Mäkinen Tuuli 2A
Niittuinperä Kukka-Maaria 2N
Nikkilä Mette 2A
Nikula Sara 3
Nurmi Kitta 2A
Nyberg Jasmin 2N
Nygren Nicole 3
Nyman Lotta 3
Nyqvist Peppi 2N
Oksanen Jessica 3
Palosuo Aino 3
Partanen Eerika 3
Penttinen  Anni 2N
Pieninkeroinen Ada 2N
Pihlström Anna 3
Pikkarainen Petra 3
Pitkälä Ella 3
Poijärvi Asta 2N
Puhakka Jenni 2A
Rautavuoma Fanny 3
Rissanen Veera 3
Rissanen Vilma 3
Roinen Maria 2N
Ruusunoksa Ida 2N
Rättö Suvi 3
Salmela  Sinna  2N
Salminen Kaisa-maria 2A
Salo Viola 3
Sarkola Indra 2A
Saukkola Heta 2A
Schemeikka Annika 3
Siiki Eevi 2N
Sirkiä Inka 2A
Snygg Peppina 2A
Soukola Iida 2N
Suila Milja 2A
Summanen Anna 3
Säkkinen Henriikka 2A
Tainio Eveline 2A
Tammilehto Oona 3
Tamminen Tessa 3
Tikkanen Emma 2N
Tikkinen Eveliina 2A
Toimela Veera 3
Toivonen Kiia 3
Tuomisto Sanna 3
Turunen Anni 2N
Ulfves Kira 3
Uotinen Henna 2A
Uusitalo Lotta 3
Vainiomäki Ella 2A
Valtonen Minttu 3
Varis Tessa 2N
Vauhkonen Karoliina 3
Vesa Vega 2A
Vierelä Sara 3
Vihma Nona 2A
Viinikka Eni 3
Viitanen Petra 2A
Vuoppola Sarah 2A