M-P

 

Urheilijan nimi ja taso
Urheilijoiden taso
1. Olympiakomitean ja Paralympiakomitean tukiurheilijat sekä vastaavan tasoiset ei-olympiaurheilijat
2. Lajiliittojen maajoukkuevalmennusryhmiin kuuluvat urheilijat (nuorten ja aikuisten maajoukkueet)
3. Haastajatason urheilijat, esim. urheiluoppilaitoksissa olevat urheilijat

Maanoja Tomi 3 jalkapallo
Maaranen Kasper 3 jääkiekko
Maaranen Saku 3 jääkiekko
Maasilta Aapo 3 suunnisus
Mabinda Kinzumba Jean Claude 2N jalkapallo
MacKeith Ada 3 soutu
Maidell Sophie 2N jalkapallo
Majasaari Milla-Maj 2A jalkapallo
Makengo Shadrak 3 jalkapallo
Makkonen Leevi 3 telinevoimistelu
Makkonen Okko 3 yleisurheilu
Malinen Timi 2A triathlon
Malmivaara Jerry 3 purjehdus
Maloku Elton 3 jalkapallo
Manelius Eelis 3 jääkiekko
Mankki Elina 2N jalkapallo
Manni Henry 1 pyörätuolikelaus
Manni Henry 1 yleisurheilu / para
Manninen Emma 3 tanssiurheilu
Manninen Jaako 3 jääkiekko
Manninen Max 3 koripallo
Mansaray  Jarmin 3 jalkapallo
Mansaray Brian 3 Jalkapallo
Marekwia Katharina 3 yleisurheilu
Marin Miro 3 jalkapallo
Maristo  Milla 2N käsipallo
Markhiyev Adam 2N jalkapallo
Markkanen Jessika 2A uinti (para)
Markkanen Saaga 3 pesäpallo
Markkula Tuomas 3 Salibandy 
Martikainen Anni 3 koripallo
Martikainen Miikka 3 salibandy
Martikainen Mikael 3 tennis
Martin Ian 2A käsipallo
Marttila Noora 2A karate
Marttinen Rasmus 3 koripallo
Mashaire Emerita 2N koripallo
Matikainen Henri 3 yleisurheilu
Matikka Miko 2N jääkiekko
Mattila Eemeli 3 jalkapallo
Mattila Esa-Pekka 2A pyörätuolikelaus
Mattila Esa-Pekka 2A yleisurheilu
Mattila Nea 2N yleisurheilu
Mattila Rasmus 3 jääkiekko
Mattila Ville 3 jääkiekko
Maunu Tatu 2N potkunyrkkeily/nyrkkeily
Maunula Nellinoora 3 yleisurheilu
Mavroveli Savia 3 jalkapallo
Max Walther 2N Triathlon
Mbembela  Karim  3 suunnistus
Mbembela Karim 2N käsipallo
Mc Carthy Daniela 3 telinevoimistelu
Mc Clellan Elyas 3 nyrkkeily
Mekkonen  Klaara Katri Loviisa 2N koripallo
Melleri Eliel 2N sulkapallo
Melleri Helmi 3 lentopallo
Mennander  Henri  3 koripallo
Mensonen Lumi 3 koripallo
Meriluoto Kai 2N Jalkapallo 
Merinen Miro 3 uinti
Mertanen Veera 3 salibandy
Mesterton Victor 3 purjehdus
Metsola Aleksi 3 salibandy
Metsäkoivu Katja 2A beach volley
Metsäkoivu Tuuli 2A beach volley
Metsälä Siiri 3 yleisurheilu
Mettälä Elina 3 yleisurheilu
Mickos Elin 2N yleisurheilu
Miekkalehto  Ronja Lumi Milena 2N judo
Mielty Aleksi 3 judo
Miettinen Suvi 3 yleisurheilu
Miettinen Verner 2N jääkiekko
Miinala Erkki 2A maalipallo
Mikander Kaisa 3 yleisurheilu
Mikhailova Ilona 3 Miekkailu
Mikkilä Matilda 2N joukkuevoimistelu
Mikkola  Martin 2A purjehdus
Mikkola Jenni 2N ringette
Mikkola Joona 3 uinti
Mikkola Maisa 3 yleisurheilu
Mikkola Monika 1 purjehdus
Mikkola Vilma 3 yleisurheilu
Mikkonen Sami 3 jääkiekko
Moalin Abdinaiin 3 yleisurheilu
Moalin Moalin  3 jalkapallo
Mohamed Fesal 3 jalkapallo
Mohamud Luqmaan 3 jalkapallo
Moilanen Nuutti 3 lentopallo
Moisi Viivi 3 purjehdus
Mokkila Saija 2A kilpa-aerobic
Monnberg Anton 2A sulkapallo
Monnberg Jannica 2N sulkapallo
Monnberg Oskar 2N käsipallo
Mononen Veeti 3 Jääkiekko
Montero Sanchez Eduardo 3 jalkapallo
Montonen Gusten 2A käsipallo
Montonen Ville 2A maalipallo
Moring Melinda 3 ampumaurheilu
Moring Sandra 3 ampumaurheilu
Morovati Sam 2N nyrkkeily 
Muhonen Alvar 2N pikaluistelu
Muhonen Ella 3 koripallo
Muhonen Erik 2N koripallo
Muhonen Ilari 2A purjehdus
Muhonen Oskari 1 purjehdus
Muikku Jessica 2N taekwondo
Munck Axel 3 jalkapallo
Mustonen Aleksi 2A pöytätennis
Mustonen Henrik 2A Squash
Mustonen Joona 2N paini GR
Mustonen Natnael 3 jalkapallo
Muukka Anniina 2N beach volley
Muurimäki Viivi 3 muodostelmaluistelu / Ice Steps
Myllykoski Emilia 3 uinti
Myllykoski Matias 3 jääkiekko
Myllylä Markus 3 jääkiekko
Myllymäki Mikael  3 pyöräily
Myntti Katrina 3 muodostelmaluistelu / Situations
Myyryläinen Tiitus 3 salibandy
Myöhänen Rasmus 3 salibandy
Mäenpää  Eetu 3 jalkapallo
Mäenpää Annika 3 yleisurheilu
Mäkelä  Jussi 3 pöytätennis
Mäkelä Aaro paraurheilija 2N parapöytätennis
Mäkelä Aurora 3 salibandy
Mäkelä Iina-Kaisa 3 yleisurheilu
Mäkelä Jesse 3 Paini
Mäkelä Johannes 3 yleisurheilu
Mäkelä Kristiina 1 yleisurheilu
Mäkelä Leo 3 curling
Mäkelä Mari 2A kilpa-cheerleading
Mäkelä Miisa 3 triathlon
Mäkelä Mikael 2A Käsipallo
Mäkelä Miressa 3 jääkiekko
Mäkelä Rebekka 3 jalkapallo
Mäkelä Sani 1 telinevoimistelu
Mäkelä Tommi 2N lentopallo
Mäkelä Venla Josefiina 3 jalkapallo
Mäki Julia 3 muodostelmaluistelu / Ice Infinity
Mäki Maia 2N team gym
Mäkiaho Daniel 3 Jääkiekko
Mäkinen  Oskari 1 judo
Mäkinen Akseli 3 koripallo
Mäkinen Antti 2A paini GR
Mäkinen Ilari 3 yleisurheilu
Mäkinen Inka 2A telinevoimistelu
Mäkinen Julius 3 Yleisurheilu
Mäkinen Kalle 2A uinti
Mäkinen Marie 3 jalkapallo
Mäkinen Meri-Maari 2A uinti (para)
Mäkinen Pavel 3 yleisurheilu
Mäkinen Sini 3 jalkapallo
Mäkinen Tommi 2N yleisurheilu
Mäkinen Tuuli 2A muodostelmaluistelu / Team Unique
Mäki-Petäjä Niilo 2N golf
Mäkipää Leo 3 koripallo
Mäkitalo Sofia 2N beach volley
Mäkitörmä Senja 2A yleisurheilu / kuula
Mäntylä Kiia 2N koripallo
Mäntylä Severi 3 Yleisurheilu
Mäntynen Elina 3 koripallo
Mättö Jesse 3 Salibandy
Määttä Joel 2 jääkiekko
Määttä Veeti 3 jalkapallo
Määttänen Eveliina 2A yleisurheilu
Määttänen Jaakko 2N yleisurheilu
Määttänen Maria 2N suunnistus
Määttänen Marko 3 lentopallo
Mölkänen Oskari 3 golf
Möller Liam 2N jalkapallo
Mönkkönen Mika 3 jääkiekko
Mörsky Tuuli 2A joukkuevoimistelu
Mörö Oskari 1 Yleisurheilu
Möttönen Juuso 3 salibandy
Nahi Saskia 3 yleisurheilu
Narinen Laura 3 jalkapallo
Narinen Rosa 3 jalkapallo
Naumanen Katarina 1 jalkapallo
Naumi Alex 2A pöytätennis
Ndaziramiye Ngabo 3 jalkapallo
Nenonen Nuppu 3 jalkapallo
Nesiri Fisnik 2N lukkopaini / jujutsu
Neulasalmi Saana 3 salibandy
Neuvonen Heta 3 yleisurheilu
Nevala Atte 3 Yleisurheilu
Nevala Joona 3 jalkapallo
Nevalainen Romy 3 Jalkapallo
Nguyen Harry 3 jalkapallo
Niemelä  Otto-Eemeli 3 jalkapallo
Niemelä Eetu 3 salibandy
Niemelä Matias 2N jalkapallo
Niemi Camilla 3 yleisurheilu
Niemi Elina 3 salibandy
Niemi Joni 3 jalkapallo
Niemi Miro 2A telinevoimistelu
Nieminen Aleksi 3 yleisurheilu
Nieminen Isabel 3 koripallo
Nieminen Juho 2N yleisurheilu
Nieminen Niki 3 jääkiekko
Nieminen Reetta 3 koripallo
Nieminen Sampo 3 jääkiekko
Nieminen Terese 3 Käsipallo
Nieminen Ville 3 jääkiekko
Nieminen Ville 2N uinti (para)
Nietula  Minja  3 suunnistus
Niiranen Elina 3 sulkapallo
Niittuinperä Kukka-Maaria 2N muodostelmaluistelu / Team Mystique
Niittymäki  Eetu 3 tanssiurheilu
Niittynen Miia 3 suunnistus
Nikander Markus 3 yleisurheilu
Nikander Saara 3 yleisurheilu
Nikander Saimi  2N karate
Nikkanen Jasper 3 jääkiekko
Nikki Jesse 2N jalkapallo
Nikkilä Mette 2A muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Nikkola Aapo 3 yleisurheilu
Nikola Oskari 3 alppihiihto
Nikula Iida 3 koripallo
Nikula Sara 3 muodostelmaluistelu / Reflections
Nimelä Saku 3 jalkapallo
Niskala Samuli 2N squash
Niskanen Antti 3 koripallo
Niskanen Arttu 3 jääkiekko
Nissinen  Olivia Hertta Kaarina 1 rytminen voimistelu
Nissinen Laura 3 yleisurheilu
Nissinen Tuomas 2N jääkiekko
Nisso Tuukka 2A pyörätuolirugby
Noiva Nestor 3 jääkiekko
Nokelainen Heidi 2A yleisurheilu
Nokelainen Luka 2N jalkapallo
Nokkanen Aleksi 3 yleisurheilu
Nokkosmäki Onni 3 jääkiekko
Nordblad Matias 3 jääkiekko
Nordström Pippi 3 uinti
Norlamo Sarabella 3 shakki
Norrena Santeri 2N amerikkalainen jalkapallo
Nousiainen Niklas 2N jalkapallo
Nousiainen Vili 3 salibandy
Nugraha Veikko 2A yleisurheilu
Nummela Aki 2A yleisurheilu
Nummikoski Anna Elina 3 yleisurheilu
Nummila Noora 3 maastohiihto
Nuorti Viivi 3 golf
Nuotio Tatu 2A Miekkailu
Nupponen  Nea 3 salibandy
Nurkkala Olivia 3 golf
Nurkkala Veeti 3 salibandy
Nurmi  Aada  2N jalkapallo
Nurmi Anna 3 jalkapallo
Nurmi Enni 2N yleisurheilu
Nurmi Kitta 2A muodostelmaluistelu
Nurmi Lalli 2A karate
Nurmi Neea 3 yleisurheilu
Nurmi Ossi 3 koripallo
Nurmi Valtteri 3 jääkiekko
Nurminen Jyrki 2A beach volley
Nurminen Kamilla 3 yleisurheilu
Nurminen Pyry 3 uinti
Nurminen Valtteri 3 jääkiekko
Nurro Minka 3 yleisurheilu
Nuutinen Emma 1 jääkiekko
Nuutinen Marlo 3 taekwondo
Nuutinen Sanna Pro golf
Nuutinen Sofia 3 jääkiekko
Nyberg Amanda 2N salibandy
Nyberg Jasmin 2N muodostelmaluistelu / Team Mystique
Nyberg Nico 3 Jääkiekko
Nybondas Dan 3 jääkiekko
Nygren Nicole 3 muodostelmaluistelu / Situations 
Nykänen Antti 3 jääkiekko
Nykänen Eetu 3 salibandy
Nykänen Helmi 2A telinevoimistelu
Nykänen Ville 3 jääkiekko
Nylund Lotta 2N soutu
Nylund Tommy 3 amerikkalainen jalkapallo
Nyman Alexander 2N salibandy
Nyman Hanna 2N käsipallo
Nyman Leo 3 salibandy
Nyman Lotta 3 muodostelmaluistelu / Team Unique
Nymark Mayella 3 jääkiekko
Nyqvist  Niilo 2N sulkapallo
Nyqvist Emmi 3 koripallo
Nyqvist Peppi 2N muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Nyström Emma 3 yleisurheilu
Nyström Jenny 3 sulkapallo
Närevaara Milja 1 rytminen voimistelu
Nätti Matti 3 uinti
Näykki Anton 2N jääkiekko
O'connor Miikka 2A pöytätennis
Ohtonen Lassi 3 uinti
Oikari Liinu 3 kilpa-aerobic
Oivanen Kalle 3 salibandy
Ojala Aleksi 1 yleisurheilu
Ojala Eino 2N jääkiekko
Ojala Marcus 2N käsipallo
Ojala Oona-Maria 2N beach volley
Ojala Tino 2N paini GR
Ojala Toni 2A paini GR
Ojala Touko  3 salibandy
Ojanaho Olli 1 suunnistus
Ojanen Juho 2N jalkapallo
Ojantakanen Jyri 3 jääkiekko
Oksanen Daniel 3 jääkiekko
Oksanen Emil 3 jääkiekko
Oksanen Jessica 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Oksanen Suvihelmi 2N jalkapallo
Olah Benedek 1 pöytätennis
Olamo Oskari 3 jalkapallo
Oldorff Joakim 2A sulkapallo
Olin Akseli 2A amerikkalainen jalkapallo
Olin Valtteri 1 judo
Olives Theo 2N jalkapallo
Olkkola Kaisla 3 yleisurheilu
Ollikainen Otto 2N jalkapallo
Ollikainen Roni 2A yleisurheilu
Ollila Kaisla 3 ampumahiihto
Ollilainen  Kati Mirjami 2N koripallo
Ora Inka 1 Rytminen voimistelu
Orava Juuso 3 Jääkiekko
Orkamo Venla 3 jalkapallo
Ormo Anni 3 kilpa-cheerleading
Orpana Oona 2A tennis
Osara Kaisla 3 ratsastus
Ostrovskij Aino 3 lentopallo
Ottia  Chris 2N jalkapallo
Oura Vilma Amanda 3 uinti
Outinen Ada 3 yleisurheilu
Ovaska Esa 3 uinti
Overmayer Rebecca 3 taitouinti
Overmyer Maria 3 taitouinti
Paakkala Anton 3 jääkiekko
Paananen Arttu 3 yleisurheilu
Paaso Vera 2N ringette
Paavilainen Vilja 3 lentopallo
Paavola Saija  3 uimahypyt
Paavolainen Jaakko 2A Miekkailu
Paavolainen Väinö 3 Miekkailu
Packalen Lilli 3 jääkiekko
Pahaoja Ronja 2A yleisurheilu
Pahkala Pyry 2N Miekkailu
Pajala Akseli 2N alppihiihto
Pajari Julius 3 salibandy
Pajari Vili 3 Judo
Pajarinen Arttu 2N amerikkalainen jalkapallo
Pajarinen Lassi 2N amerikkalainen jalkapallo
Pajarinen Tiia 3 jääkiekko
Pajasmaa Sanni 3 yleisurheilu
Paju Saana 2A joukkuevoimistelu
Pajunen Robin  2N judo
Pakkanen Ossi 3 jääkiekko  
Palen Anni 3 Jalkapallo
Palhmo Ebba 2N joukkuevoimistelu
Palin Topias 2N golf
Palkoranta  Mette  3 tanssiurheilu
Pallas Noah 3 jalkapallo
Pallonen Lotta 3 jalkapallo
Palmen Mikael 2A Taido
Palmos Ida 3 ratsastus
Palmuaro Peppi 3 team gym
Palo Jukka 3 maastohiihto
Palola Kalle 3 yleisurheilu
Palombi Waldemar 3 uinti
Palomäki Viivi 2N koripallo
Palosuo Aino 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Paltemaa Lotta-Kaisa 3 koripallo
Palva Ronja  2N karate
Pantsu Niki 3 jääkiekko
Panttila Juuso-Petteri 3 autourheilu
Papunen Jomi 3 jalkapallo
Parikka Eveliina 3 jalkapallo
Parikka Sohvi 3 koripallo
Parkkinen Anniina 1 beach volley
Parkkinen Henna 3 koripallo
Parpala  Mikael  2N koripallo
Partanen Aku 1 yleisurheilu
Partanen Eerika 3 muodostelmaluistelu / Musketeers
Partanen Jenna 2A taekwondo
Partanen Jussiville 3 jäätanssi
Partanen Riku 3 jalkapallo
Parviainen Erika 3 triathlon
Parviainen Henrika 3 triathlon
Parviainen Salla 3 yleisurheilu
Pasanen Anna 2A pyörätuolirugby
Pasanen Anna paraurheilija 2A parapöytätennis
Pasanen Anne 3 salibandy
Pasanen Ida 3 jääkiekko
Pasanen Jan 3 sulkapallo
Pasanen Rasmus 2N salibandy
Pasanen Sanna 1 keilailu
Patoluoto Aino 3 taekwondo
Patterson Roni 3 purjehdus
Paukkeri Sini 2N pyörätuolikelaus
Paukkeri Sini (para) 2N Yleisurheilu
Paul Jesper 3 sulkapallo
Paulomo Kia 2N joukkuevoimistelu
Paunio Roope 2N jalkapallo
Paunonen Aino 3 yleisurheilu
Pavlov Patrick 3 judo
Pekkala Konsta 3 uinti
Pekkanen Kirsi 3 yleisurheilu
Pekkarinen  Joonas 3 nyrkkeily 
Pekkinen Vilppo 3 salibandy
Pekkola Sonja 3 sulkapallo
Pekonen Ebba 2N koripallo
Pelander Laura 2A joukkuevoimistelu
Pelkonen Jenny 3 jalkapallo
Pelkonen Olli 3 koripallo
Pellinen  Saana 2N tanssiurheilu
Peltola  Asla 3 jalkapallo
Peltola Matti 2N Jalkapallo 
Peltola Onni 3 koripallo
Peltonen Eero 3 jalkapallo
Peltonen Miko 3 jääkiekko
Peltonen Tiia 2A jalkapallo
Peltonen Valtteri 3 jääkiekko
Pennanen Akseli 3 jääkiekko
Penttala Jussi 1 freestyle - kumpare
Penttala Olli 1 freestyle - kumpare
Pentti Miika 3 uinti
Penttilä Anni 3 Yleisurheilu
Penttilä Jesse 3 jääkiekko
Penttinen  Anni 2N muodostelmaluistelu / Team Mystique
Penttinen  Viia 3 jalkapallo
Penttinen Jimi 3 golf
Penttinen Lotta 3 yleisurheilu
Pere Anni 3 jääkiekko
Perttula Pauliina 3 yleisurheilu
Perttula Petra 3 yleisurheilu
Perälampi Oskari 2A yleisurheilu
Perälä Juho 3 jääkiekko
Pesonen Lari 1 ampumaurheilu
Pesonen Venla 3 kilpa-cheerleading
Pesu Eino 3 salibandy
Petsola Paolo 3 jalkapallo
Pettay Helmi-Liisa 2A purjehdus
Pettersson Oliver 2N jalkapallo
Pettilä Akseli 3 freestyle - slopestyle
Petäjä  Niko  2N jousiammunta
Petäjä Ebeli 3 karate
Petäjäjärvi Saara 3 jalkapallo
Petäjä-SirenTuuli 1 purjehdus
Pfaler von Julius 3 sulkapallo
Pham Khanh 3 jalkapallo
Pieninkeroinen Ada 2N muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Pietikäinen Teemu 3 alppihiihto
Pietilä Lara 2N joukkuevoimistelu
Pihamaa Natalie 2N koripallo
Pihkala Arttu 2N Pöytätennis
Pihlajaniemi Tua-Sofia 2A joukkuevoimistelu
Pihlavisto Antti 3 yleisurheilu
Pihlavisto Lassi 3 yleisurheilu
Pihlström Anna 3 muodostelmaluistelu / Situations
Piiparinen Niko 3 jääkiekko
Piippo Pekka 2A beach volley
Piippo-Pinho Sandra 3 Yleisurheilu
Piiroinen  Ilmari 2N seinäkiipeily
Piiroinen Kari 2N jääkiekko
Piironen Ronja 2N karate
Piisilä Ilari 3 salibandy
Piispanen  Saga 3 team gym
Piispanen Toni 1 pyörätuolikelaus
Piispanen Toni (para) 1 yleisurheilu
Pikkarainen Petra 3 muodostelmaluistelu / Situations 
Pikkupeura Pinja 3 yleisurheilu
Pillai  Aarre 3 jalkapallo
Pineda Linus 3 jalkapallo
Pinomaa Iida 3 team gym
Pinta Aino Kaisa 2A kilpa-cheerleading
Pirhonen Petri 2N miekkailu
Pirilä Emma 3 telinevoimistelu
Pirinen Juho 2A jäätanssi
Pirkola Aatos 3 jalkapallo
Pitkälä Ella 3 muodostelmaluistelu / Musketeers
Pitkämäki Ilona 3 kilpa-cheerleading
Pitkänen Kasper 3 jääkiekko
Pitkänen Niko 3 amerikkalainen jalkapallo
Pitkänen Veeti 3 salibandy
Pohjakallio Katri  2A kilpa-cheerleading
Pohjalainen Tiina 2A triathlon
Pohjanhovi Lotta 3 jalkapallo
Pohjanpalo  Toivo 2N sulkapallo
Pohjavirta Ilmari 3 jalkapallo
Pohjonen Jade 3 koripallo
Pohto Linda 3 yleisurheilu
Poijärvi Asta 2N muodostelmaluistelu / Team Mystique
Poikelin Sampo 3 jääkiekko
Poikkimäki Antti 3 jalkapallo
Poikolainen Julius 3 salibandy
Pokkinen Ahti 3 yleisurheilu
Porttikivi Aapo  3 salibandy
Posti Lari 3 jääkiekko
Poulsen Nicholas 3 jääkiekko
Poutanen Jasmin 2N tanssiurheilu
Poutanen Panu 3 jääkiekko
Prihti Vilhelmiina 2N beach volley
Pränni Antti 2N yleisurheilu
Puhakka Jenni 2A muodostelmaluistelu / Team Unique
Puhakka Juuso 1 autourheilu
Puharinen Pyry 2N keilailu
Pukkila Lia 2N nyrkkeily
Pulkkanen Tapio Pro golf
Pulkkinen  Jenna 2N uinti
Pulkkinen  Mikael 3 jalkapallo
Pulkkinen Fanny 2N salibandy
Pulkkinen Samu 3 lentopallo/bv
Pulkkinen Santeri 3 golf
Pulkkinen Teppo 2A beach volley
Pulliainen Sanra 2N jalkapallo
Punsar Milla 3 jalkapallo
Puolakka Miro 1 pikaluistelu
Puolakka Pyry 3 jääkiekko
Puputti Tuomas 3 yleisurheilu
Purhonen Mikko 3 triathlon
Puronlahti Jere 3 jääkiekko
Pursiainen Anna 2N yleisurheilu
Pusin Ada 3 koripallo
Puskala Viivi 2A pyöräily
Putkiranta Lotta 2N yleisurheilu
Puumalainen Martti 1 judo
Pykäläinen Erika 1 alppihiihto
Pyyskänen Roope 2N jalkapallo
Päivänen Jimi 3 telinevoimistelu
Päiväniemi Villle 3 vapaaottelu
Pällijeff Eino 2N koripallo
Pälsi  Lotta 2N uinti
Pöllänen Dina 3 taitoluistelu
Pösö Juho 3 jääkiekko
Pöyhönen Tuomas 3 jalkapallo
Pöyry Inka 2N yleisurheilu
Pöysti Laura 2N Miekkailu
Pöytäkivi Riku 1 uinti