Uinti

 

Akatemian urheilijat

Urheilijan nimi ja taso
Urheilijoiden taso
1. Olympiakomitean ja Paralympiakomitean tukiurheilijat sekä vastaavan tasoiset ei-olympiaurheilijat
2. Lajiliittojen maajoukkuevalmennusryhmiin kuuluvat urheilijat (nuorten ja aikuisten maajoukkueet)
3. Haastajatason urheilijat, esim. urheiluoppilaitoksissa olevat urheilijat

9.1.2018

Aho Jonni 3
Ahonen Petra  3
Alamattila Sanni 3
Alitalo Eetu 3
Appelberg Janna Veera 3
Auren Uula 3
Babenov Georgy 3
Belfer Alexey 3
Clayhills Bruce 3
Egorov  Kirill-Aleksi 3
Envalds Kasper 3
Eriksson Tony Henrik 3
Fredrikson Christoffer  3
Gardberg Ali 3
Gramen Isak 3
Hagelin Isabel 3
Haikonen Veeti Leo Johannes 3
Haukka Sergei 3
Heinilä  Jami  3
Hellsten Olivia 3
Herlevi  Elias 2N
Herlevi Tuomas 3
Hinkka Sofia 3
Hirvo Anni 3
Hirvonen Susanne 3
Hämäläinen Lotta 3
Hämäläinen Niko 3
Hölttä  Santeri 2N
Hörkkö Ella 3
Ingberg Emma 3
Isosuo Eetu 3
Kanerva Noora 3
Kareinen Hanna 2A
Karlsson  Niki 2N
Kerminen Juho 3
Ketola  Erika 3
Kilpeläinen Viola 3
Kiuru Elmo 3
Koiranen Emma 3
Kokko Noora 3
Kollanus Kaisla 2A
Koski Moona 3
Kotonen Anna 3
Kujala Rasmus 3
Kukkonen Jenni 3
Kurki Laura 3
Kylliäinen Tanja 1
Kylmä Eemil 3
Kyyrä Henri 3
Kölhi  Emmi 3
Laitinen Emmi 3
Lantta Taneli 3
Lappalainen Erika 3
Lassila, Alex 3
Laukkanen Juho 3
Lehtola Roosa 3
Lehtonen Aura 3
Lindeberg  Sophia 3
Linko Sanna 3
Manninen Anni 3
Markkanen Jessika 1
Mattila Verneri 3
Mauranen Kiira 3
Miettinen Juuli 3
Mikkola Joona 3
Mikkonen Saija Susanna 3
Mäkinen Meri-Maari 1
Nadine Medarhri 3
Nordström Pippi 3
Nummi Daniela 3
Nurmi Erik 3
Nurminen Pyry 2A
Nyström Ada  3
Oesch Laura 3
Ohtonen Lassi 3
Otava Aino 2A
Oura Vilma Amanda 2N
Palotie Nico 3
Panschin Ruslan 3
Parhiala  Marilla 3
Peippo Pinja 3
Perkiö Iida 3
Perkkiö Emil 3
Peräjoki, Pia 3
Pesso Mikko 3
Pokkinen Tuomas 2A
Pöytäkivi Riku 2A
Raninen Eemeli Joonas 3
Rantanen Jenni 3
Rinne Nea 3
Ruotsalainen Vilma 2A
Ruuhonen Jere 3
Seppälä Juho 3
Seppänen Kaarlo 3
Söderling William 2N
Taskinen Suvi 3
Teijonsalo Fanny 2A
Tuomola Andrei  2A
Tähkä Heini 3
Tähtivuori Aaro 3
Upanne Lotta 2A
Uusikumpu Petra 3
Wahlstedt Veronica 3
Vahtera Lukas 3