Salibandy

 

Akatemian urheilijat

Urheilijan nimi ja taso
Urheilijoiden taso
1. Olympiakomitean ja Paralympiakomitean tukiurheilijat sekä vastaavan tasoiset ei-olympiaurheilijat
2. Lajiliittojen maajoukkuevalmennusryhmiin kuuluvat urheilijat (nuorten ja aikuisten maajoukkueet)
3. Haastajatason urheilijat, esim. urheiluoppilaitoksissa olevat urheilijat

Päivitetty 4.1.2019

Ainoa Luka 3
Ajalin Samu 3
Aller Maria 3
Astala  Aaro  1
Backberg Emil 3
Bäcksbacka Oliver 3
Cedercreutz Axel 3
Ehro Joonas 3
Ekholm Titus 3
Eronen Aaro 3
Forsbom Julius 3
Fuchs Lis 2N
Fält Kalle 3
Grommi Henna 3
Gröhn Roosa 3
Haakana Helmi 3
Haarala Ilmari 3
Hagberg Axel 2N
Hakalahti Jarkko 3
Hakamäki Juho 3
Halonen Tapio 3
Halonen Tatu 3
Hanhisalo Aleksis 3
Hanhisalo Viljami 3
Heinonen Valtteri 3
Helminen Nea 3
Hiltunen Roope 3
Holmström Jimmy 3
Holopainen Leo 3
Holopainen Riku 2
Huolman Luukas 3
Hämeen-Anttila  Laura 3
Iiskola Lauri 3
Ilkka Jussi 3
Innala Risto 3
Jaatinen Severi 3
Jokinen Arttu 3
Kaartokallio Aarni 3
Kainulainen Valtteri 1
Kallio Emil 3
Kanerva Aleksi 3
Kangas Topias 3
Kariniemi Jaakko 3
Kaskela Nestori 3
Kauneela Timi 3
Kautto Julius 3
Keltanen Remu 3
Kerola Jacob 3
Koivisto Pontus 3
Koppel Sten 3
Kosonen Eero 1
Krasi Marek 3
Kuitunen Petri 3
Kuivamäki Jesse 3
Kukkola Jani 1
Kupela Konsta 3
Kurkela, Otto 3
Kurvinen Kasperi 3
Kylander Ronja 3
Kyllinen, Miro Urho Kaleva 3
Laakso Kalle 2N
Laaksonen Luukas 3
Laikka Nora 3
Laine Lauri 3
Laiti Niko 2N
Laitila Robert 3
Laitinen Mirva 2A
Laitinen Sanni 3
Lamberg Elise 3
Lankinen Timi 3
Lautala Vili 3
Lehkosuo Otto 1
Lehtimäki Roni 3
Leppävuori Vertti 3
Likki Manta 3
Lilja Max 3
Lindh Emmi 3
Lindroos Lina 3
Linna Arttu 3
Lippojoki Inka 3
Liukkonen Lauri 3
Lund Joakim 2N
Luoma Henri 2
Mannila Rasmus 3
Manninen Eetu 2N
Markkula Tuomas 3
Martikainen Miikka 3
Mattila Riku 3
Maurola Niko 3
Myyryläinen Tiitus 3
Myyryläinen Totti 3
Myöhänen Rasmus 3
Mäkelä Juho 3
Mättö Jesse 3
Mörö Kasimir 3
Neulasalmi Saana 3
Niemi Elina 3
Niinikoski Joni 3
Nordman Taru 2A
Nurminen Timy 3
Nyberg Amanda 2N
Nyberg Victor 3
Nykänen Eetu 3
Nykänen Kasperi 3
Nyman Alexander 2N
Ojanen Sandra 3
Paajanen Maura 2N
Pasanen Anne 3
Pekkinen Patrik 3
Pesu Eino 3
Pitkänen Veeti 3
Porthen Onni 3
Pulkkinen Fanny 2N
Qvickström Henri 3
Raatevaara Anu 2A
Rannanjärvi Jaakko 3
Rantala Oona 3
Rauhala Jani 2N
Rauhanen Erika 3
Raunio Jesse 3
Rintala Toni 2N
Rissanen Aarne 3
Rissanen Otto 2N
Romi Daniel 3
Ronkainen Ville-Veikko 3
Ruotsalainen Anton 3
Räisänen Anni  3
Räsänen Roosa 3
Räty Johanna 3
Saarni Tuukka 3
Saastamoinen Jussi 3
Salmi Markus 2N
Seilonen Max 3
Sihvonen Leona 3
Sillanpää Oliver 2N
Siltanen Tiltu 1
Silvennoinen Atte 3
Silvonen Jesper 3
Simola Veera 3
Sipilä Nemo 2N
Sirkka Tommi 3
Sortava Ellen 3
Stenvall Totti 3
Stirkkinen Aleksi 3
Suni Weeti 3
Suomela Sanni 3
Särö Jenni 3
Tahvanainen Veikka 3
Talasma Topias 2N
Terhonen Thomas 3
Tervonen Neea 3
Tikkanen Arttu 3
Tolsa Viljo Oskari 3
Tuokkola Aino 2N
Tuunanen Jasse 3
Tuuri Sami 3
Tyllinen Henri 3
Tähkä Kasper 3
Tähkä Roope 3
Valkeapää Nuutti 3
Valkonen Tatu 3
Westerlund Daniela  1
Virkkunen Jonna 2N
Vähäsoini Jukka 3
Ylander Liinus 3
Ylikojola Mikko 3
Ylikojola Milla 3