Salibandy

 

Akatemian urheilijat

Urheilijan nimi ja taso
Urheilijoiden taso
1. Olympiakomitean ja Paralympiakomitean tukiurheilijat sekä vastaavan tasoiset ei-olympiaurheilijat
2. Lajiliittojen maajoukkuevalmennusryhmiin kuuluvat urheilijat (nuorten ja aikuisten maajoukkueet)
3. Haastajatason urheilijat, esim. urheiluoppilaitoksissa olevat urheilijat

Päivitetty 9.1.2018

Ailio Tuure 2A
Aller Maria 3
Andersson Samu 3
Astala  Aaro  1
Astren Juliaana 2N
Backberg Emil 3
Blomqvist Juuso 3
Bäcksbacka Oliver 3
Cedercreutz Axel 3
Ehro Joonas 3
Ekholm Titus 3
Eriksen Karin 2N
Eronen Aaro 3
From Roope 3
Grommi Henna 3
Gröhn Roosa 3
Haakana Helmi 3
Haarala Ilmari 3
Hagberg Axel 2N
Hakala Joona 3
Hakalahti Jarkko 3
Hakamäki Juho 3
Halonen Tapio 3
Halonen Tatu 3
Hanhisalo Viljami 3
Holmström Jimmy 3
Holopainen Riku 2
Hopsu Severi 3
Huhtala Oili 3
Huolman Luukas 3
Hämeen-Anttila  Laura 3
Hölimäki Tea 3
Iiskola Heikki 2N
Iiskola Lauri 3
Innala Risto 3
Jaatinen Milla 3
Jatila Jasmin 3
Jokinen Arttu 3
Järvelä Saaramaria 2N
Järvinen Perttu 2N
Kaarela Sari 3
Kaartokallio Aarni 3
Kainulainen Valtteri 1
Kallio Emil 3
Kanerva Aleksi 3
Kangas Topias 3
Karhulahti Kaius 2N
Kariniemi Jaakko 3
Karppinen Joni 3
Kaskela Nestori 3
Kauneela Timi 3
Kautto Julius 3
Kautto, Riikka 3
Keltanen Remu 3
Koivisto Pontus 3
Kontio Helmiina 3
Korhonen Aleksi 3
Korhonen Benjamin 3
Korhonen Jere 3
Kosonen Eero 1
Kosunen Venla 3
Kuitunen Petri 3
Kukkola Jani 1
Kunnas Roni 3
Kupela Konsta 3
Kurkela, Otto 3
Kurvinen Kasperi 3
Kylander Ronja 3
Kyllinen, Miro Urho Kaleva 3
Laakkonen Sampo 3
Laakso Kalle 2N
Laaksonen Luukas 3
Laine Lauri 2N
Laiti Niko 2N
Laitinen Mirva 2A
Laitinen Sanni 3
Lamberg Elise 3
Lankinen Timi 3
Laurila Niklas 2N
Lautala Vili 3
Lehkosuo Otto 1
Lehtimäki Roni 3
Lehtovirta Lotta 3
Lindh Emmi 2N
Lindroos Lina 3
Liukkonen Lauri 3
Luka Ainoa 3
Lund Joakim 3
Luokkanen Aleksi 3
Luoma Henri 2
Majalahti Mika 2N
Mannila Rasmus 3
Marek Krasi 3
Markelin Daniela 2N
Martikainen Miikka 3
Masalin Leevi 3
Mattila Riku 3
Maurola Niko 3
Merisaari Minda 3
Moilanen Ira 2N
Muukka Maria 3
Myyryläinen Totti 3
Mäkelin Rasmus 3
Mäkelä Juho 3
Mäkinen Kaisla 3
Mättö Jesse 3
Neulasalmi Saana 3
Niemi Elina 3
Niinikoski Joni 3
Niinikoski Juho 3
Niskanen Nico 3
Nordman Taru 2N
Nurminen Timy 3
Nuutinen Antti 3
Nyberg Victor 3
Nykänen, Kasperi Matias 3
Nyman Alexander 2N
Närhi Nici 3
Oivanen Kalle 3
Ojajärvi, Juuso 3
Ojanen Sandra 3
Paajanen Maura 2N
Paajanen Roope 3
Pasanen Anne 3
Pekkinen Patrik 3
Pesu Eino 3
Pitkänen Veeti 3
Porthen Onni 3
Qvickström Henri 3
Raatevaara Anu 2A
Rannanjärvi Jaakko 3
Rantala Oona 3
Rantanen Eetu 3
Rauhala Jani 3
Rauhanen Erika 3
Raunio Jesse 3
Remes Christian 2N
Riihonen Ville 3
Rintala Toni 2N
Riski Antti 3
Rissanen Otto 2N
Romi Daniel 3
Ronkainen Ville-Veikko 3
Räsänen Roosa 3
Saarikoski Milja-Maria 2N
Saarni Tuukka 3
Salmela Meri 3
Salmi Markus 2N
Savolainen Santeri 3
Sihvonen Leona 3
Siltanen Tiltu 1
Simola Veera 3
Sipilä Nemo 2N
Sirkka Tommi 3
Sortava Ellen 3
Stenvall Totti 3
Stirkkinen Aleksi 3
Suni Weeti 3
Suomela Sanni 3
Sällström Trine 2A
Tainio Roope 3
Taipale Sauli 3
Talvitie Jimi 3
Tekoniemi Matias 3
Tervonen Neea 3
Tervonen Noora 3
Tikkanen Arttu 3
Tolsa Viljo Oskari 3
Tuokkola Aino 2
Turunen Roope 3
Tuunanen Jasse 3
Tuuri Sami 3
Tyllinen Henri 3
Tähkä Kasper 3
Valkeapää Nuutti 3
Valkonen Tatu 3
Valli Jone 3
Vanhanen Elina 2N
Westerlund Daniela 1
Willberg Iida 3
Vuori Aleksi 3
Vähäsoini Jukka 3
Ylikojola Mikko 3
Åström Jeremy 3