Q-T

 

Urheilijan nimi ja taso
Urheilijoiden taso
1. Olympiakomitean ja Paralympiakomitean tukiurheilijat sekä vastaavan tasoiset ei-olympiaurheilijat
2. Lajiliittojen maajoukkuevalmennusryhmiin kuuluvat urheilijat (nuorten ja aikuisten maajoukkueet)
3. Haastajatason urheilijat, esim. urheiluoppilaitoksissa olevat urheilijat

Quednau Leonard 3 yleisurheilu
Quednau Vincent 3 yleisurheilu
Qvisén Jonatan 2N sulkapallo
Raappana Niklas 3 maastohiihto
Raappana Sami 2A painonnosto
Raasakka  Jussi  3 suunnistus
Raasakka Liisa 3 suunnistus
Raatesalmi Hanna  2A potkunyrkkeily
Raatevaara Anu 2A salibandy
Raatikainen Tatu 3 koripallo & pikajuoksu
Raatikainen Tatu 3 yleisurheilu
Raekivi Vilma 3 jalkapallo
Rahiala Mette 3 koripallo
Rahiala Mikael 3 koripallo
Rahunen Joonas 3 jääkiekko
Raikamo Iiro 3 jääkiekko
Raiko Julia 2A joukkuevoimistelu
Raitanen Topi 1 Yleisurheilu
Raja Jaakko 3 salibandy
Rajahuhta Anniina 1 jääkiekko
Rajai Saijjad 3 paini
Rajaniemi Jyri 3 judo
Rajatalo Sonja 3 jalkapallo
Rale Matias 3 jalkapallo
Ramstedt Peppi 2N tennis
Raninen Eemeli Joonas 3 uinti
Rannanjärvi Jaakko 3 salibandy
Rannelma Pyry 3 Jääkiekko
Rannisto Jasper  2N jääkiekko
Ranta Jaakko 2N ampumahiihto
Ranta Markus 3 tanssiurheilu
Rantala  Iris  3 käsipallo
Rantala Emma 1 rytminen voimistelu
Rantala Matias 3 golf
Rantala Oona 3 salibandy
Rantala Silja  3 tanssiurheilu
Rantanen Amanda 3 jalkapallo
Rantanen Jenni 3 uinti
Rantanen Tuomas 3 käsipallo
Rantonen Matias 3 jääkiekko
Rasinkangas Jenny 2N joukkuevoimistelu
Rasinmäki Matias 3 uinti
Rastamo Aleksander 3 lentopallo
Rauhala Jani 2N salibandy
Rauhansalo Aada 3 koripallo
Raunio Jere 3 yleisurheilu
Raunio Jesse 3 Salibandy Oilers B
Rauramo Maija 2A kilpa-cheerleading
Rautakoski Mirka  2A sulkapallo (para)
Rautala Martta 3 yleisurheilu
Rautapalo Samuel 3 yleisurheilu
Rautasalo Markus 2N koripallo
Rautavuoma Fanny 3 muodostelmaluistelu / EVT
Rautelin Jessica 2N yleisurheilu
Rautiainen Ada 3 jääkiekko
Rautiainen Leo 3 futsal
Rautiainen Leo Oskari 3 yleisurheilu
Rautiala Ville 3 jääkiekko
Rautio Delee 3 Jalkapallo
Raveala Katri  2N judo
Reenkola Emmi 2A kilpa-cheerleading
Reijnen Noelle 2A joukkuevoimistelu
Reiman   Ella 3 Pesäpallo
Reinikainen Fanny 2N käsipallo
Reitti Pia-Pauliina 1 pararatsastus
Rekola Onni 3 Jääkiekko
Rekola Ville 3 jääkiekko
Rekonen Saga 3 yleisurheilu
Rentto Susanna 3 koripallo
Rexhepi Kron 3 jalkapallo
Rezazadeh Rebin-Kardo 2A painonnosto
Riatson Allan 3 pyöräily
Riekki Aarne 2N uimahypyt
Riihimäki Teemu 3 jääkiekko
Rikala Vilma 2N purjehdus
Rikkilä Hugo 3 jääkiekko
Rindell  Axel  2N jääkiekko
Ring Leo 3 jääkiekko
Rinne Rasmus 3 judo
Rinnekari Heli 3 yleisurheilu
Rintala Arttu 3 jalkapallo
Rintamäki Erika 3 jalkapallo
Rintanen Antti 2A taekwondo ITF
Risikko Henri 3 jääkiekko
Rissanen  Matias  2N koripallo
Rissanen Aarne 3 Salibandy 
Rissanen Eino 3 jalkapallo
Rissanen Otto 2N salibandy
Rissanen Veera 3 muodostelmaluistelu / Musketeers
Rissanen Vilma 3 muodostelmaluistelu / Musketeers
Rista Tarmo 3 koripallo
Ristamäki Niilo 3 Jalkapallo
Ristola Sasu 3 jääkiekko
Ritakallio Niko 3 golf
Ritari Kerttu 3 jalkapallo
Romi Daniel 3 salibandy
Ronkainen Nita 3 tanssiurheilu
Rossi Emmi 3 judo
Rostedt Verna 3 uinti
Rotinen Ronja 2A kilpa-cheerleading
Rouhiainen Niilo 3 jääkiekko
Rouhiainen Sara 2A joukkuevoimistelu
Rudert Willy 3 jääkiekko
Rudi Maarni 3 jääkiekko
Ruismäki Ville 2N squash
Rundgren Ronja 2N uimahypyt
Ruokolainen Jenny 2N moottoripyöräurheilu
Ruonola Ville 3 jääkiekko
Ruostetsaari Pauli 3 yleisurheilu
Ruotsalainen Anton 3 salibandy
Ruotsalainen Vilma 2A Uinti
Ruskola Noora 1 purjehdus
Ruuskanen Aleksi 2A Lukkopaini
Ruuskanen Nea 2N Jääkiekko
Ruuskanen Siiri 3 lentopallo
Ruusunen Rasmus      2N jääkiekko
Ruusunoksa Ida 3 muodostelmaluistelu / ETK
Ruusuvuori Emil 1 tennis
Ryhänen Juho 2N vesipallo
Rytkönen Jere 3 jääkiekko
Rytkönen Matias 3 jääkiekko
Ryynänen Robin 2N yleisurheilu
Räihä Eelis 3 jääkiekko
Räikkönen Joni 3 jääkiekko
Räisänen Anni  2N Salibandy 
Räisänen Kirsikka 3 purjehdus
Räisänen Linda 2N jalkapallo
Räisänen Silja 2A kilpa-cheerleading
Rämet Ville 3 pesäpallo
Räsänen Juho 3 salibandy
Räsänen Reko 3 jalkapallo
Rättö Suvi 3 muodostelmaluistelu / Musketeers
Räty Johanna 3 salibandy
Rönkkö Stefan 3 judo
Rönnholm Thomas 3 koripallo
Saar Getter 3 Sulkapallo
Saarelainen Aleksi 3 yleisurheilu
Saarelainen Eero 2 vesipallo
Saarelainen Luca 3 jääkiekko
Saarenpää Nea 3 jääkiekko
Saari Salla 3 koripallo
Saarijärvi Frans-Emil 3 autourheilu
Saarijärvi Kim 2N amerikkalainen jalkapallo
Saarijärvi, Kasper Mikael 3 jääkiekko
Saarikivi Niilo    2N jalkapallo
Saarinen  Niko 3 amerikkalainen jalkapallo
Saarinen Emil 3 jääkiekko
Saarinen Jatta 3 lentopallo
Saarinen Julia 2A muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Saarinen Oliver 3 tennis
Saarinen Reea 3 taitoluistelu
Saarinen Roope 2A yleisurheilu
Saarinen Seth 2N jalkapallo
Saarinen Tommi 3 jalkapallo
Saaristo Jaakko 2A tanssiurheilu
Saarniala Axel 3 autourheilu
Saastamoinen Jussi 3 salibandy
Sabally Borry 3 jalkapallo
Sabally Modou 3 jalkapallo
Sadiku Agon 3 jalkapallo
Sadojevic  Jelacik  2N käsipallo
Saikkonen Topias 3 jääkiekko
Saira Patrik 3 jääkiekko
Sajantila Erik Kristian 2N koripallo
Sajantila Jakob 3 koripallo
Sakko Samuli 3 jääpallo
Saksela Janne 2A jalkapallo
Sala  Matias 2N judo
Saleva Eero 2A yleisurheilu
Salin Akseli 3 Yleisurheilu
Salin Martin  2N jalkapallo
Sallinen Jon 2A freestyle - slopestyle
Sallinen Kim 3 freestyle - slopestyle
Salmela  Sinna  3 muodostelmaluistelu / Team Mystique
Salmela Jatta 3 yleisurheilu
Salmensuu Samuel 3 jalkapallo
Salmi  Joonas 2N seinäkiipeily
Salmi Markus 2N salibandy
Salminen Anna  2A Miekkailu
Salminen Laura 1 nykyaikainen 5-ottelu
Salminen Nelli 3 jalkapallo
Salminen Samu      2N jääkiekko
Salminen Sara 3 miekkailu
Salminen Senni 2A yleisurheilu
Salminen Venla 3 uinti
Salmo Lotta 3 muodostelmaluistelu / Musketeers
Salo Max 3 autourheilu
Salo Netta 3 yleisurheilu
Salo Noora 3 muodostelmaluistelu / kans.joukkue
Salo Senja 3 jalkapallo
Salokivi Tove 2A käsipallo
Salomaa  Henri  2N jalkapallo
Salomaa Meeri 2N Yleisurheilu
Salonen Emmi 2A telinevoimistelu
Salonen Hilda 3 maastohiihto
Salonen Julia 2A sulkapallo
Salonen Julia 2A sulkapallo
Salonen Rosa 3 Yleisurheilu
Salonen Severi 3 jääkiekko
Salonen Taija 3 lentopallo
Salonen Tuomo 3 yleisurheilu
Salovaara Siiri 3 jalkapallo
Sam Morovati 2N nyrkkeily 
Samberg Eeva 3 Yleisurheilu
Samooja Jasper 3 jalkapallo
Samuelsson Samuli 2A yleisurheilu
Sandberg Anton 3 jääkiekko
Sandblom Linda 2A yleisurheilu
Sandell Linus 3 jalkapallo
Sandman Catharina 3 purjehdus
Sandman Cecilia 3 purjehdus
Sandvik  Henna Teresa 2N koripallo
Sandvik Viljam 2N Jääkiekko
Sani  Ville  2N miekkailu
Sarajärvi Maiju 3 koripallo
Saravuo Erik 2N alppihiihto
Sario Jenny 3 yleisurheilu
Sarkola Indra 2N muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Sasi Samuli 3 jääkiekko
Saukkola Heta 2A muodostelmaluistelu / Rockettes
Saukkonen Siiri 2A telinevoimistelu
Sauramaa Matias 3 jalkapallo
Savaste Kim 2N moottoripyöräurheilu
Savelainen Joel 2N trampoliinivoimistelu
Savola Noora 3 yleisurheilu
Savolainen Arvi 1 paini
Savolainen Mikko 3 koripallo
Savolainen Ronja 1 jääkiekko
Savolainen Senni 3 jalkapallo
Savonlahti Juulia 3 ratsastus, kenttäratsastus
Scheiman Dani 3 jääkiekko
Schemeikka Annika 2A muodostelmaluistelu/Marigold IceUnity
Schreck Juri 3 jääpallo
Schrey Alina 3 jalkapallo
Schröder Sandra 3 ratsastus
Schulz Lasse 3 jalkapallo
Schüller Rasmus 2A jalkapallo
Seeve Teemu 2A miekkailu
Sefiani Abdrahim 3 jalkapallo
Seisto Ellen 3 yleisurheilu
Sejdiu Arlind 2N jalkapallo
Selenius Henri 1 paini VP
Selonen Tilda 3 Uinti
Seppälä Sara 3 telinevoimistelu
Seppänen Aukusti 3 jääpallo
Seppänen Elias 3 autourheilu
Seppänen Jutta 3 yleisurheilu
Severinkangas Roni 3 Uinti
Showlah Jasmin 3 yleisurheilu
Siekkinen Anette 3 kilpa-cheerleading
Sihtola Markus 2N paini
Sihvola Selina 3 kilpa-cheerleading
Sihvonen Ida 2A telinevoimistelu
Sihvonen Joona 3 jääkiekko
Sihvonen Leona 3 salibandy
Sihvonen Nina 2A ammunta
Sihvonen Sofia 2N uimahypyt
Siikala Adeliina 2A telinevoimistelu
Siiki Eevi 2N muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Siilasmaa Nella 2A sulkapallo
Siirtola Anni 2N Yleisurheilu
Siitonen Hannes 3 yleisurheilu
Siitonen Matti 3 salibandy
Siitonen Netta 2N TeamGym
Siivikko Roosa 3 taitoluistelu
Silén Victor 3 purjehdus
Sillanpää Joonas 3 jääkiekko
Sillanpää Oliver 2N salibandy
Sillantaus Emilia 3 maastohiihto
Siltala Elina 3 kilpa-cheerleading
Siltala Sara 3 yleisurheilu
Siltanen Tiltu 1 Salibandy
Silvennoinen Atte 3 salibandy
Silverio Deni 3 Jalkapallo
Silvola Nea 2N jalkapallo
Silvonen Jesper 3 Salibandy 
Simberg Casper 3 golf
Simell Sara 3 jalkapallo
Simell Sara 3 jalkapallo
Similä Johanna 2N ratsastus
Simojoki Leevi 3 paini GR/VP
Simola Veera 3 salibandy
Simovaara Veeti 2N Käsipallo
Singa Arvi 3 jalkapallo
Sinisaari Antti 2A pyörätuolirugby
Sinisalo Ida 2A beach volley
Sinkko Riikka 3 sulkapallo
Sinkkonen Pekka 3 yleisurheilu
Sipi Rasmus 3 jalkapallo
Sipi Roope 3 jalkapallo
Sipilä Joni 3 koripallo
Sipilä Lauri 3 jääkiekko
Sipilä Nemo 2N salibandy
Sipola Joona 2A freestyle - slopestyle
Siponen  Tuuli  2N jalkapallo
Siren Emmi  2N jalkapallo
Siren Leevi 3 jääkiekko
Sirén Leevi 3 koripallo
Siren Oona  2N jalkapallo
Siren Santeri 2A beach volley
Sirkiä Inka 3 muodostelmaluistelu / Team Unique
Sirviö Aapo 3 amerikkalainen jalkapallo
Sjöberg Marlon 2A alppihiihto
Sjögren Antti 3 jääkiekko
Sjölund Emilia 3 uinti
Skogberg Anni 3 taitoluistelu
Skogström Max 3 jääkiekko
Skyttä Emil 3 koripallo
Slöör  Anna  2N uimahypyt
Snell  Nelli Rebekka 2A rytminen voimistelu
Snellman Arno 3 Jääkiekko
Snygg Peppina 3 muodostelmaluistelu / Team Mystique
Sohlberg Aada 2N trampoliinivoimistelu
Sohlberg Vanessa 3 kilpa-cheerleading
Soikkanen Sebastian 3 alppihiihto
Soilu Sofia 3 ratsastus
Soini Emilia 2A squash
Soini Olivia 2A joukkuevoimistelu
Soiniemi Onni 3 jalkapallo
Soisalo Mikael 2N jalkapallo
Sojakka Saku 3 jääkiekko
Solatie Valtteri 3 tennis
Solehmainen Sanni 3 jalkapallo
Solovieva Melani 3 koripallo
Somppi  Niko  3 jääkiekko
Sonja Kivistö 3 TeamGym
Sopanen Harri 1 para pyöräily
Soppela Johanna 3 koripallo
Soppela Rianna 3 koripallo
Soravuo Emil 2A telinevoimistelu
Sosunoff Matias 3 lentopallo
Sotti Elias 3 jääkiekko  
Sova Elias 3 jääkiekko
Spartiotis Evangelos 3 yleisurheilu
Sperryn  Jonatan Milo 3 yleisurheilu
Starck Kalle 2N paini GR
Steffen Tommi 3 jääkiekko
Stengård Atte  2N squash
Stenman Veeti 3 amerikkalainen jalkapallo
Stirkkinen Aleksi 3 salibandy
Storbacka Karin 3 yleisurheilu
Store  Filip 2A purjehdus
Stumpf Oskar 3 tennis
Ståhlberg Emilia 3 suunnistus
Suhonen Elias 3 jalkapallo
Suhonen Sanni 3 yleisurheilu
Suihkonen  Mikael  2N seinäkiipeily
Suikki  Henri 3 amerikkalainen jalkapallo
Suila Milja 2A muodostelmaluistelu / Rockettes
Sukselainen Rebekka 3 yleisurheilu
Sula Sofia 2A taitoluistelu
Sulander Petteri 2A judo
Sulander Vertti 3 jalkapallo
Sulin Artturi 3 Paini
Summanen Eveliina 2A jalkapallo
Sundberg  Jenni Emilia 2N judo
Sundberg Filemon 2N Moottoriveneily
Sundberg Minttu 3 Judo
Sundberg Richard 2A käsipallo
Sundberg Susanna 2N Judo
Sundell Eve 2N ringette
Sundell, Paavo Mikael 3 jääkiekko
Sundgren Camilla 2A muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Suni Weeti 3 salibandy
Suntioinen Elli-Anna 3 suunnistus
Suokaite Glorija 3 kilpa-cheerleading
Suokas Teemu  2N koripallo
Suomalainen Samuli 1 pikaluistelu
Suomalainen Tuukka 2N Pikaluistelu
Suomela Beda 3 ratsastus
Suomi Jimi 2N jääkiekko
Suomi Stella 3 jalkapallo
Suominen Anni 3 yleisurheilu
Suominen Ingrid 2A telinevoimistelu
Suominen Viivi 2A TeamGym
Suorsa Anne 2A telinevoimistelu
Suorsa Otto 3 salibandy
Surenkin Petrus 3 Jääkiekko
Sutela Eevi Pauliina 2N jalkapallo
Suur-Hamari Matti 1 lumilautailu - para
Suuriniemi Sinna 3 jalkapallo
Syla  Albatrit 3 koripallo
Syrjäläinen Lauri  3 suunnistus
Syrjämäki Aapeli 2N koripallo
Syvälä Ilona 2A miekkailu
Säkkinen Henriikka 2A muodostelmaluistelu / Rockettes
Särkkä Meeri 2N squash
Särö Jenni 3 salibandy
Sätilä Liisa 3 yleisurheilu
Söderling William 2A uinti
Söderlund Filip 2A Käsipallo
Tahvanainen  Ville  2A koripallo
Tahvanainen Veikka 3 salibandy
Taimi Olli 2N jääkiekko
Tainamo Touko  2N koripallo
Tainela Taavi 3 jääkiekko
Tainio Eveline 3 muodostelmaluistelu / Team Unique
Taivainen  Teemu  3 sulkapallo
Takala Ilmari 3 yleisurheilu
Takala Teo 2A yleisurheilu
Tala  Emilia  3 suunnistus
Tala Juulia  3 suunnistus
Tala Miika 3 suunnistus
Talasma Topias 2N salibandy
Talja Eljas 3 suunnistus
Talja Joel 3 salibandy
Talka Niko 3 jääkiekko
Tallbacka Anton  2A yleisurheilu
Tallqvist Niklas 3 yleisurheilu
Talonpoika Axel 3 koripallo
Talvinko Eppu 3 jääpallo
Talvio Eveliina 2N ratsastus
Talvio Johanna 3 ratsastus
Tamminen Joona 3 jääkiekko
Tamminen Juuso 3 jalkapallo
Tamminen Krista 3 ratsastus
Tamminen Markus 3 jääkiekko
Tamminen Tessa 2A muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Tammisto Eveliina  2A TeamGym
Tammivuori Samuel 3 jalkapallo
Tamper Henri 3 yleisurheilu
Tanhan Elber 3 koripallo
Tanskanen Leevi 3 jääkiekko
Tanskanen Ville 3 yleisurheilu
Tanskanen Vilma 1 jääkiekko
Tapanainen Jaakko 3 alppihiihto
Tapio Aino 3 yleisurheilu
Tapio Tino 2N uimahypyt
Tapola Aino 2A parapöytätennis
Taponen Roope 2N jääkiekko
Tapper Aleksi 2A purjehdus
Tapper Kaarle 1 purjehdus
Tarjanne Leo 3 koripallo
Tarkiainen Jesper 3 jääkiekko
Tarkkanen Juha 3 jääkiekko
Tasavuori Henri 3 jääkiekko
Taskinen Samuel 3 jalkapallo
Tauriainen Julius 2N jalkapallo
Tauriainen Oskari 3 jääkiekko
Tauriainen Sofia 2A miekkailu
Teijonsalo Fanny 2A uinti
Teittinen Touko 3 seikkailu-urheilu
Tella Tuomas 2A pyörätuolirugby
Temin Ariana 2N joukkuevoimistelu
Tenhovuori Nicklas 3 jääkiekko
Tenhunen Emma 3 lentopallo
Tenkanen Tuula 1 purjehdus
Tennilä Minni 3 tanssiurheilu
Tennilä Otto 2A pöytätennis
Terho  Casper  2N jalkapallo
Tervo Henri 3 jääkiekko
Tervonen Miikkael 3 jalkapallo
Tervonen Neea 3 salibandy
Teräväinen Satu 2N jääkiekko
Thelen Axel 2A lumilautailu - slope, halfpipe
Therman Daniela 2N ratsastus
Tiainen Tuomas 3 salibandy
Tiala  Emma 3 lentopallo
Tidiane Bah 3 koripallo
Tihilä Touko 3 jalkapallo
Tihinen Nooa 3 jalkapallo
Tihumäki Markus 2A maalipallo
Tiihonen Linda 2N tanssiurheilu
Tiilikainen Pihla 3 TeamGym
Tiittanen  Justiina Anna Maria 2A joukkuevoimistelu
Tikkanen  Henrik  2N jääkiekko
Tikkanen Arttu 3 salibandy
Tikkanen Henri 3 jääkiekko
Tikkinen Emmakaisa 2N muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Tikkinen Eveliina 2A muodostelmaluistelu / Rockettes
Tilli Tuomas  2n jääkiekko
Timgren Atte 3 Yleisurheilu
Timofey Korovin 3 nyrkkeily   
Timonen Joonas 3 koripallo
Timonen Liisa 3 yleisurheilu
Tissari Timo 3 jalkapallo
Toikka Aino 3 yleisurheilu
Toikka Lauri 3 jääkiekko
Toimela Valtteri 3 yleisurheilu
Toiviainen Julia 3 alppihiihto
Toivio  Aleksi  2N sulkapallo
Toivonen Lauri 3 koripallo
Toivonen Roosa 3 Yleisurheilu
Toivonen Rosanna 2A kilpa-cheerleading
Tolonen  Ville  2N koripallo
Tolvanen Antti 2A alamäkiluistelu
Tolvanen Marianna 3 jalkapallo
Tonteri Juhani 3 keilailu
Tonteri Paavo 1 autourheilu
Topra Jenna 2N jalkapallo
Torppa Iisakki 3 yleisurheilu
Torsti Samu 1 alppihiihto
Torvinen Turo 2A alppihiihto
Totro Tomas 3 jääkiekko
Tourunen Roni 3 jalkapallo
Touvike Markus 3 jääkiekko
Tramm Rasmus 3 jalkapallo
Troberg Aurora 3 jalkapallo
Trogen Sami-Matti 1 autourheilu
Troni  Florian 3 jalkapallo
Tuittu Vili 3 jalkapallo
Tujula Suvi 3 nyrkkeily
Tukiainen Joona 3 jalkapallo
Tulensalo Daniel 3 jääkiekko
Tulkki  Emmaliina 1 jalkapallo
Tulokas  Matias Onni Samuel 3 yleisurheilu
Tumanoff  Lari 2N uinti
Tuomainen Oliver 3 koripallo
Tuomala Saana 3 jalkapallo
Tuomela Emilia 2N jalkapallo
Tuomela Teemu 3 koripallo
Tuomi Iiro 2N koripallo
Tuomi Liisa  3 Jalkapallo
Tuomi Matias 2A squash
Tuomi Simo 3 jääkiekko
Tuomilehto Lauri 3 yleisurheilu
Tuominen Anton 3 jalkapallo
Tuominen Antti 3 karate
Tuominen Kastanja 3 muodostelmaluistelu / Reflections
Tuominen Minttu 1 jääkiekko
Tuomisto Emma 3 koripallo
Tuomisto Inka 3 koripallo
Tuomisto Sanna 2A muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Tuomisto Sanni 2N koripallo
Tuomisto Viljami 3 seinäkiipeily
Tuomola Andrei  2A uinti
Tuomola, Roope 3 lentopallo
Tuononen Eepi Albert 3 koripallo
Turakainen Venla 3 suunnistus
Turkkila Juulia 1 jäätanssi
Turpela Jenna 3 joukkuevoimistelu
Turunen Sampo 3 judo
Turunen, Roope Santeri 3 jääkiekko
Tuukkala  Aleksi  3 paini
Tuukkanen Ronja 3 tanssiurheilu
Tuukkanen Taru 2A koripallo
Tuulari Sebastian 3 jääkiekko
Tuunanen Aurora 3 koripallo
Tuurala Henri 3 Judo
Tuuri Heta 2A yleisurheilu
Tuuri Sami 3 salibandy
Tuusjärvi Joona 3 yleisurheilu, moukari
Tuusjärvi Liisa 3 yleisurheilu
Tvauri Artur 3 judo
Tyllinen Henri 3 salibandy
Tynkkynen Sofia 3 purjehdus
Tyynilä Peppi 3 koripallo
Tähkäoja Aapo 3 jalkapallo
Törnblom Aaro 3 jalkapallo