PV urheilukoulu

Urheilijan nimi ja taso
Urheilijoiden taso
1. Olympiakomitean ja Paralympiakomitean tukiurheilijat sekä vastaavan tasoiset ei-olympiaurheilijat
2. Lajiliittojen maajoukkuevalmennusryhmiin kuuluvat urheilijat (nuorten ja aikuisten maajoukkueet)
3. Haastajatason urheilijat, esim. urheiluoppilaitoksissa olevat urheilijat

Saapumiserä 4/19
Kotiutumispäivä 24.9.2020

Aho Aaro 2N SUUNNISTUS

Alajärvi Eemil 2N GOLF

Berg Christer 2A AMERIKKALAINEN JALKAPALLO

Berner Robin 2N PURJEHDUS

Eerola Mikko 2N SUUNNISTUS

Granqvist Mikael 2N YLEISURHEILU

Hauta-Aho Juhani 2N YLEISURHEILU

Hava Joni 2N YLEISURHEILU

Heikkilä Kim 2N YLEISURHEILU

Heinonen Eetu 2N JUDO

Honkala Matias 2N GOLF

Hämelahti Lasse 2N YLEISURHEILU

Jrad Elias 2N YLEISURHEILU

Julkunen Topi 2N YLEISURHEILU

Junkkala Joonatan 2N YLEISURHEILU

Juupaluoma Peetu 2N ENDURO

Järvinen Joni 2N YLEISURHEILU

Kallio Jesse 2A RALLICROSS

Ketonen Otto 2N PAINI

Kittilä Vesa 2N YLEISURHEILU

Korhonen Roope 2N JUDO

Korkeasalo Arttu 2N YLEISURHEILU

Koskela Riku 2N AMMUNTA

Kunnas Anton 2N YLEISURHEILU

Kytönen Roni 2A ENDURO

Lahti Sampo 2N PYÖRÄILY

Lambacka Markus 2N JUDO

Lindh Oliver 2N AMMUNTA

Lindqvist Arttu 2N SUUNNISTUS

Liskojärvi Jere 2N YLEISURHEILU

Liukkonen Joonas 2N YLEISURHEILU

Luukkanen Johannes 2N JALKAPALLO

Mattila Elmer 2N PAINI

Mielikäinen Otto 2N PYÖRÄILY

Mikkola Martin 2N PURJEHDUS

Mäkelä Joni 2N JALKAPALLO

Mäkinen Oskari 2N JUDO

Mäkinen Tommi 2N YLEISURHEILU

Määttänen Jaakko 2N YLEISURHEILU

Nummela Patrik 2N AMMUNTA

O'Shaughnessy Daniel 2A JALKAPALLO

Ojansivu Niilo 2A AMERIKKALAINEN JALKAPALLO

Olin Valtteri 2N JUDO

Patterson Roni 2N PURJELAUTAILU

Pennanen Valtter 2N BEACH VOLLEY

Quednau Vincent 2N YLEISURHEILU

Rovanperä Kalle 2A RALLI

Rönkkö Thomas 2N JUDO

Saira Nikolas 2N JALKAPALLO

Sankelo Antton 2N SUUNNISTUS

Savola Esa 2N AMMUNTA

Savolainen Daniel 2N YLEISURHEILU

Schüller Rasmus 2A JALKAPALLO

Sillankorva Jaakko 2N PYÖRÄILY

Silvennoinen Oskari 2N SUUNNISTUS

Stylman Kalle 2N YLEISURHEILU

Svärd Hugo 2N ENDURO

Tallbacka Anton 2N YLEISURHEILU

Topio Vili 2N BEACH VOLLEY

Uusitalo Valtteri 2N PURJEHDUS

Vaismaa Lassi 2N SUUNNISTUS

Vesterinen Edward 2A AMERIKKALAINEN JALKAPALLO

Voutilainen Jerry 2N JALKAPALLO

Vuori Justus 2N SUUNNISTUS

Väyrynen Jesse 2N YLEISURHEILU

Yli-Hannuksela Akseli 2N PAINI

 

Saapumiserä IV/20
Kotiutumispäivä 30.9.2021

Almén Mikael santeri 2NJALKAPALLO
Blomster Mattias Alex 2NAMMUNTA
Davidila Aaro Eino Matias 2NYLEISURH.
Djoukaev Turpal 2NJUDO
Echahid Simo Karim 2NYLEISURH.
Friman Matthias 2NAMMUNTA
Haanpää Antti Henrik Juhani 2NPAINI
Halonen Saku Kalevi Laurinpoika 2NGOLF
Haukioja Martti Mikael 2NJALKAPALLO
Heino Jere Tapani 2APAINI
Håkans Daniel Noel Mikael 2NJALKAPALLO
Juntunen Antti-Jussi Joonatan 2NPYÖRÄILY
Jämsä Jaapo Juhani 2NGOLF
Jääskeläinen Anton 2ATELINEVOIM.
Kanerva Tarmo Tuomas 2ATELINEVOIM.
Kankaanpää Rami Santeri Teronpoika 2NYLEISURH.
Karvinen Aapo Kalle 2NYLEISURH.
Keronen Leevi Juhani 2NYLEISURH.
Keskinen Akseli Ville Armas 2NPURJEHDUS
Khirchilashvili Khirchla 2NJUDO
Kirmes K Karl Oskar 2ATELINEVOIM.
Kirmes P Paul Robert 2ATELINEVOIM.
Kolehmainen Otto Pyry  2NPYÖRÄILY
Komppa Joni 2NPAINI
Korhonen Ville Tuomas 2NPURJEHDUS
Koski Elias Jaakko Samuel 2ATELINEVOIM.
Kotiranta Mika Martti  2NYLEISURH.
Källman Paul Benjamin 2AJALKAPALLO
Kärki Oliver Aleksi 2NYLEISURH.
Laitinen Joel Juho Antero 2NJALKOPALLO
Latonen Joakim Mikael 2NJALKAPALLO
Latvala Waltteri Harri Kristian 2NPAINI
Laukkanen Nooa Henrik 2NPURJEHDUS
Lehtilä Jaakko Ilmari 2AYLEISURH.
Lehtimäki Oskari Aatos 2NAMMUNTA
Luoma Markus Oliver 2NGOLF
Malundama Ngando Henri 2NJALKAPALLO
Mikkola Eeli Mikael 2ATELINEVOIM.
Montonen Juho Matias 2NAMMUNTA
Mäkelä Juho Johannes 2NAMMUNTA
Narvi Teemu Juho Matias 2NYLEISURH.
Nieminen Juho Akseli 2NYLEISURH.
Oksanen Teemu Olavi 2NSUUNNISTUS
Palmroth Patrick Harri Aaron 2ATELINEVOIM.
Pahikainen Juho Matias 2NPAINI
Peltola Juuso Heikki Päiviö 2NYLEISURH.
Peltola Samuli Matias 2NSUUNNISTUS
Pulkkinen Otto 2NYLEISURH.
Ruusila Juho Joel Eemeli 2NPAINI
Salmela Elias 2NPAINI
Salmenautio Jesse Aleksi 2NAUTOURH.
Saulo Ilari 2NGOLF
Store Filip Joel Gunnar 2NPURJEHDUS
Streng David Jeremiah 2NJALKAPALLO
Sundman Joonas Sebastian 2NJALKAPALLO
Tapper Aleksi Erik Oliver 2NPURJEHDUS
Tiainen Joona Veikka 2NJALKAPALLO
Toivonen Juuso Valtteri 2NYLEISURH.
Tonteri Paavo Petter 2NAUTOURH.
Tuominen Elias Juho Eemeli 2NYLEISURH.
Tuominen Rasmus Rene 2NAUTOURH.
Uitto Eelis 2NYLEISURH.
Vainio Veeti Petteri 2NPYÖRÄILY
Viljola Niko Anton 2NYLEISURH.
Virta Eemeli Zakarias 2NJALKAPALLO
Virtanen Eero Tapio 2NYLEISURH.
Voutilainen Paavo 2NJALKAPALLO
Woivalin Emil Wilhelm 2ATELINEVOIM.
Yli-Mannila Aleksi Viljami 2NYLEISURH.
Äijälä Heikki Aarne Juhani 2NYLEISURH.
Öhman Samuli Ville Sakari 2NPYÖRÄILY