Muodostelmaluistelu

 

Akatemian urheilijat

Urheilijan nimi ja taso
Urheilijoiden taso
1. Olympiakomitean ja Paralympiakomitean tukiurheilijat sekä vastaavan tasoiset ei-olympiaurheilijat
2. Lajiliittojen maajoukkuevalmennusryhmiin kuuluvat urheilijat (nuorten ja aikuisten maajoukkueet)
3. Haastajatason urheilijat, esim. urheiluoppilaitoksissa olevat urheilijat

Päivitetty 27.11.2019

Ahonen Petra 2A
Akkanen Aino-Kaisa 3
Arrakoski Antonia 3
Auvinen Karita 2N
Bäckman Neea 3
Demasör Charlotta 2A
Elo Kaisa 2N
Ervasti Annemarie 3
Gauriloff Maria 3
Grekelä Julia 3
Hietanen Sanni 3
Hiltunen Eira 2A
Hintikka Teemu 3
Hooli Minna-Maria 2A
Hoppi Trina 3
Häikiö Helmi 3
Hämäläinen Lotta 3
Ihamäki Jenna 2N
Iizuka Emi 3
Jalkanen Isabel 3
Jantunen Erika 2A
Kaarto Erika 2N
Kaarto Petra 2N
Kaijomaa Henna 2A
Kajala Sofia 2A
Kajander Matilda 2A
Kara Sanna 3
Karhumäki Heidi 3
Karhunen Henna 3
Karjalainen Aino 3
Kaskinen Emma 2N
Kaskinen Ida 2N
Kemppinen Emma 3
Kerokoski Lotta 2A
Kerttula Sani 2A
Kettunen  Essi 2N
Kivekäs  Anna  3
Kiviranta Katariina 3
Kiviranta Kiia 3
Kivistö, Maisa  3
Koch Mirjami 3
Kojo Kia 2N
Korpio Inka 2A
Kossila Karla 3
Kuivanen Aino 3
Kumén Inka 3
Kunnaton Eveliina 3
Kuusela Trine 2A
Laaksola Amanda 2A
Laaksonen Vilma 2A
Lahtinen Nea 2A
Latvala Roosa 2A
Lefter Elli 3
Lehtonen Jenni 3
Leppälahti Rebecca 2A
Leppänen Elina 2A
Levijärvi  Aava  2N
Lindahl Katarina 2N
Lökström Cecilia 3
Mero Eeva 3
Nikkilä Mette 2N
Mielonen Veera 3
Miettinen Iris 3
Muurimäki Viivi 3
Myntti Katrina 3
Mäki Julia 3
Mäkinen Tuuli 3
Mönkkönen Nea 3
Niittuinperä Tuulia 3
Nurmela Saarastiina 2A
Nurmela Simoeemil 2A
Nyberg Jasmin 3
Nyblom Inka 2A
Nygren Nicole 3
Nyman Lotta 3
Nyqvist Peppi 2N
Oksanen Jessica 3
Palosuo Aino 2A
Peltonen Alisa 2A
Pikkarainen Petra 3
Pitkälä Ella 3
Poijärvi Asta 3
Porkka Aura 3
Prosyanaya Maria 3
Puhakka Jenni 3
Rautavuoma Fanny 3
Rissanen Veera 3
Rissanen Vilma 3
Ruusunoksa Ida 3
Rättö Suvi 3
Saarinen Julia 2A
Salmela  Sinna  3
Salmo Lotta 3
Salo Noora 3
Sarkola Indra 2N
Saukkola Heta 2A
Schemeikka Annika 2A
Siiki Eevi 2N
Sirkiä Inka 3
Snygg Peppina 3
Suila Milja 2A
Sundgren Camilla 2A
Säkkinen Henriikka 2A
Tainio Eveline 3
Tamminen Tessa 2A
Tikkinen Emmakaisa 2N
Tikkinen Eveliina 2A
Tuominen Kastanja 3
Tuomisto Sanna 2A
Ulfves Kira 3
Uotinen Henna 2A
Uusitalo Lotta 2A
Vainiomäki Ella 2A
Vesa Vega 2N
Vierelä Sara 2A
Vihma Nona 2A
Viitanen Petra 2A
Vuoppola Sarah 2A