Muodostelmaluistelu

 

Akatemian urheilijat

Urheilijan nimi ja taso
Urheilijoiden taso
1. Olympiakomitean ja Paralympiakomitean tukiurheilijat sekä vastaavan tasoiset ei-olympiaurheilijat
2. Lajiliittojen maajoukkuevalmennusryhmiin kuuluvat urheilijat (nuorten ja aikuisten maajoukkueet)
3. Haastajatason urheilijat, esim. urheiluoppilaitoksissa olevat urheilijat

Päivitetty 4.1.2019

Ahonen Petra 2A
Ahti Marie-Sofie 2A
Akkanen Aino-Kaisa 2A
Arisalo Nina 2A
Auvinen Karita 2N
Backman Emmilotta 2A
Backman Sandra 3
Björklund Corinne 3
Blom Ninna 3
Demasör Charlotta 2A
Ekholm Ina 2A
Elo Kaisa 3
Ervasti Annemarie 3
Gauriloff Maria 3
Heimonen Ella 3
Heliö Ulla 2A
Hietanen Sanni 3
Hiltunen Eira 2A
Hintikka Teemu 3
Hooli Minna-Maria 2A
Hoppi Trina 3
Huuskonen Sara 3
Hämäläinen Lotta 3
Häyrinen Janna 3
Iizuka Emi 3
Jalkanen Isabel 3
Jantunen Erika 2A
Jokinen Viivi 3
Kaarto Erika 2N
Kaarto Petra 2N
Kaijomaa Henna 2A
Kaiku Anni 2A
Kajala Sofia 3
Kajander Matilda 3
Kara Sanna 3
Karhu Anastasia 3
Karhunen Henna 3
Karjalainen Aino 3
Kaskinen Emma 2N
Kaskinen Ida 2N
Kemppinen Emma 3
Kerokoski Lotta 2A
Kerttula Sani 3
Kilpeläinen Ella 3
Kivimaa Anna 3
Kiviranta Katariina 2A
Kivistö, Maisa  3
Koivunoro Sara 3
Kojo Kia 2N
Korpio Inka 2N
Koski Maiju 3
Kossila Karla 3
Kuivanen Aino 3
Kumén Inka 3
Kumlin Daniela 3
Kunnaton Eveliina 3
Kuusela Aino 3
Kuusela Trine 2A
Kuusla Jasmine 3
Kähäri Jannice-Celine 2A
Laaksonen Vilma 2N
Laaksola Amanda 2A
Lahtinen Eerika 3
Lahtinen Lotta 3
Lahtinen Nea 2A
Laine Milja 3
Latvala Roosa 2A
Lefter Elli 2N
Lehtonen Jenni 2A
Leppälahti Rebecca 2A
Leppänen Elina 2A
Louhikoski Ditte 2A
Mero Eeva 3
Mettälä Kerttu 3
Mielonen Veera 3
Miettinen Iines 3
Muurimäki Viivi 3
Mäki Julia 3
Mäkinen Tuuli 2A
Mönkkönen Nea 3
Nevas Venla 3
Niittuinperä Tuulia 3
Nurmela Saarastiina 2A
Nurmela Simoeemil 2A
Nyblom Inka 2A
Nygren Nicole 3
Nyman Lotta 2A
Nyqvist Peppi 2N
Näätsaari Noora 2N
Oksanen Jessica 3
Paajanen Miitta 2A
Palosuo Aino 2A
Pellinen Emmi 3
Peltonen Alisa 2A
Pietikäinen Emilia 3
Pikkarainen Petra 3
Pitkälä Ella 3
Pokela Pinja 3
Poranen Tiina 2A
Porkka Aura 2A
Prosyanaya Maria 3
Puhakka Jenni 2A
Raatikka Ella 3
Rauhala Ida 2A
Rissanen Veera 3
Rokkanen Roosa 2A
Rättö Suvi 3
Rönkkönen Sara 2A
Saarinen Julia 2A
Salmo Lotta 3
Salminen Kaisa-Maria 2A
Salo Noora 2A
Santonen Siiri 3
Saukkola Heta 2A
Schemeikka Annika 2A
Sirkiä Inka 2A
Snygg Peppina 3
Suikkanen Emmi 3
Suila Milja 2N
Sundgren Camilla 2A
Säkkinen Henriikka 2A
Tainio Eveline 2A
Tamminen Tessa 2A
Taos Venny 3
Tikkinen Emmakaisa 2N
Tikkinen Eveliina 2A
Timonen  Martina 2A
Tuominen Kastanja 3
Turunen Mimosa 3
Ulfves Kira 3
Uotinen Henna 2N
Uusitalo Lotta 2A
Vainiomäki Ella 2A
Vesa Vega 2N
Westerholm Marianne 2A
Vierelä Sara 2A
Vihma Nona 2A
Viitanen Petra 2A
Vilen Rosalie 2N
Vuoppola Sarah 2A