M-P

 

Urheilijan nimi ja taso
Urheilijoiden taso
1. Olympiakomitean ja Paralympiakomitean tukiurheilijat sekä vastaavan tasoiset ei-olympiaurheilijat
2. Lajiliittojen maajoukkuevalmennusryhmiin kuuluvat urheilijat (nuorten ja aikuisten maajoukkueet)
3. Haastajatason urheilijat, esim. urheiluoppilaitoksissa olevat urheilijat

Ma Zechen 2N sulkapallo
 

Maanoja Tomi 3 jalkapallo

Maaronen Iines 3 muodostelmaluistelu / Team Mystique

Mabinda Kinzumba Jean Claude 3 jalkapallo

MacKeith Ada 3 soutu

Magdalele Agyei 2N koripallo

Mahonen Sanni 2N yleisurheilu

Majalahti Mika 2N salibandy

Majava Elli 3 joukkuevoimistelu

Makkonen Okko 3 yleisurheilu

Makkonen Santeri  2N koripallo

Malin Markus 1 lumilautailu - halfpipe

Malinen Timi 2N triathlon

Malkamäki Marianna 2A joukkuevoimistelu

Malmberg Jeppe 3 jääkiekko

Malmivaara Jerry 3 purjehdus

Malmivuori Vivi 3 muodostelmaluistelu / Valley Bay Synchro

Malmström Victor 1 alppihiihto

Malolo Robbie 3 jalkapallo

Mandelin Max 3 yleisurheilu

Manner Jack Jonathan 2N käsipallo

Manni Henry 1 pyörätuolikelaus

Mannila Rasmus 3 Salibandy Rangers

Manninen Anni 3 uinti

Manninen Jaako 3 jääkiekko

Mannonen Ville 3 suunnistus

Mansikka Fanny 3 muodostelmaluistelu / Lumineers

Mansikkaniemi Mira 3 taitoluistelu

Marek Krasi 3 salibandy

Marekwia Lauri 3 yleisurheilu

Maria Kirjavainen 2A taekwondo

Mark Benjamin 3 jalkapallo

Markelin Daniela 2N salibandy

Markkanen Jessika 1 uinti

Markkanen Kalle 2N moottoriurheilu, rallicross

Martikainen Eetu 3 jalkapallo

Martikainen Miikka 3 salibandy

Martikainen Mikael 3 tennis

Marttila Noora 3 karate

Marttila, Janne 3 lentopallo

Marttinen Pyry 3 koripallo

Marttunen Tino 3 jalkapallo

Masalin Leevi 3 salibandy

Massinen Jani 3 jalkapallo

Matilainen Annika 3 suunnistus

Matilainen Arttu 3 lentopallo

Matilainen Rasmus 3 jalkapallo

Mattila Elias 3 jalkapallo

Mattila Esa-Pekka 1 pyörätuolikelaus

Mattila Jarno 1 maalipallo

Mattila Nea 2N yleisurheilu

Mattila Riku 3 salibandy

Mattila Verneri 3 uinti

Mauranen Kiira 3 uinti

Maurola Niko 3 salibandy

Mentula Joel 3 lentopallo

Merikanto Juhani 3 jääkiekko

Meriläinen  Matias  3 yleisurheilu

Meriläinen  Verneri 2N jalkapallo

Meriläinen Aino 3 golf

Meriläinen Emma 2A joukkuevoimistelu

Merisaari Minda 3 salibandy

Merjamaa Marina 3 yleisurheilu

Mero Eeva 3 muodostelmaluistelu / Valley Bay Synchro

Mesterton Victor 3 purjehdus

Metsäkoivu Katja 3 lentopallo

Metsäkoivu Tuuli 3 lentopallo

Mettälä Kerttu 3 muodostelmaluistelu / Team Mystique

Michelsen  Alvar  3 koripallo

Mielonen Veera 2N muodostelmaluistelu / Musketeers

Mielty Aleksi 2N judo

Miettinen Claudia 2N judo

Miettinen Juuli 3 uinti

Miettinen Suvi 3 yleisurheilu

Miettinen Veera 3 yleisurheilu

Miettinen Veeti 2N jääkiekko

Mihailov Maxim 3 jalkapallo

Miinala Erkki 1 maalipallo

Mikander Kaisa  3 yleisurheilu

Mikkelsson Tomi 2N jalkapallo

Mikkelä Airi 2A sulkapallo

Mikkola  Martin 2N purjehdus

Mikkola Ismo 3 jalkapallo

Mikkola Joona 3 uinti

Mikkola Matias 3 purjehdus

Mikkola Monika 1 purjehdus

Mikkonen Kai 3 jääkiekko

Mikkonen Saija Susanna 3 uinti

Mikkonen Sami 3 jääkiekko

Milanen Sofia  3 yleisurheilu

Minkenen Kim 3 jalkapallo

Minkkinen Anna 3 ratsastusjousiammunta

Minkkinen Leo 3 moderni tanssi

Moilanen Emmi 3 ratsastus, kouluratsastus

Moilanen Ira 2N salibandy

Moilanen Jesse 2N jääkiekko

Moilanen Sami 2N jääkiekko

Moilanen Ville 2N jalkapallo

Moisio Waltteri  3 purjehdus

Moisseev, Maximus Valentin 3 jalkapallo

Monnberg Anton 2N sulkapallo

Monnberg Jannica 2N sulkapallo

Monnberg Oskar 2N käsipallo

Montonen Elisa 2A yleisurheilu luokka 11

Montonen Ville 2A maalipallo

Muhonen Oskari 1 purjehdus

Muir Samuel 3 miekkailu

Murisoja Jenni 3 yleisurheilu

Mustajoki Selina 2N jalkapallo

Mustonen Aleksi 2A pöytätennis

Mustonen Heini Selma 3 miekkailu

Mustonen Henrik 2A Squash

Mustonen Joona 2N paini GR

Mustonen Natnael 3 jalkapallo

Mustonen Ville-Valtteri 3 jääkiekko

Mutanen Aleksi 3 yleisurheilu

Mutanen Arttu 2N paini GR

Muttonen Jesse 3 jalkapallo

Muukka Maria 3 salibandy

Muuri Otto 2N amerikkalainen jalkapallo

Myllymäki Mikael  3 pyöräily

Myllymäki Samu 3 jalkapallo

Myntti  Katrina 3 taitoluistelu

Myyryläinen Totti 3 salibandy

Mäenpää  Vera  2N koripallo

Mäenpää Annika 3 yleisurheilu

Mäenpää Joel  3 golf

Mäkelin Rasmus 3 salibandy

Mäkelä  Jussi 3 pöytätennis

Mäkelä Henriikka 3 jalkapallo

Mäkelä Iina-Kaisa 2N yleisurheilu

Mäkelä Jesse 3 koripallo

Mäkelä Juho 3 salibandy

Mäkelä Kristiina 1 yleisurheilu

Mäkelä Leo 3 curling

Mäkelä Mikael 2A Käsipallo

Mäkelä Miressa 2N jääkiekko

Mäkelä Venla Josefiina 2N jalkapallo

Mäkeläinen Krista 3 lentopallo

Mäki Kaisa 3 jalkapallo

Mäkiaho Daniel 3 jääkiekko

Mäkinen  Oskari 1 judo

Mäkinen Antti 2A paini GR

Mäkinen Ella 3 lentopallo

Mäkinen Ilari 3 yleisurheilu

Mäkinen Julius 3 jääkiekko

Mäkinen Kaisla 3 salibandy

Mäkinen Marie 2N jalkapallo

Mäkinen Meri-Maari 1 uinti

Mäkinen Tommi 2N yleisurheilu

Mäkinen Tuuli 2A muodostelmaluistelu

Mäkiniemi Eetu 2N jääkiekko

Mäkitörmä Senja 3 yleisurheilu / kuula

Mällönen Essi 3 jalkapallo

Männikkö Elli 3 ringette

Männikkö Onni 3 jääkiekko

Mäntymäki Suvi 2N joukkuevoimistelu

Mänylä Mai 2N käsipallo

Mättö Jesse 3 salibandy

Määttä Arttu 2A judo

Määttä Henri 2N judo

Määttä Vilma 3 ringette

Määttänen Eveliina 2A yleisurheilu

Määttänen Jaakko 2N  yleisurheilu

Määttänen Marko 3 lentopallo

Määttänen Miro 3 lentopallo

Mönkkönen Nea 2N muodostelmaluistelu / Musketeers

Mönkäre Selma 3 taitoluistelu

Mörö Oskari 1 yleisurheilu

Nadine Medarhri 3 uinti

Narinen Laura 3 jalkapallo

Narinen Rosa 3 jalkapallo

Naumanen Katarina 1 jalkapallo

Nedkov Tosho 3 jalkapallo

Nesiri Fisnik 2N lukkopaini / jujutsu

Neulasalmi Saana 3 salibandy

Neuvonen Elja 3 yleisurheilu

Nevalainen Mikko 3 jalkapallo

Nevalampi Iiris 3 team gym

Niemelä Anna 3 painonnosto

Niemelä Arttu 2A alppihiihto

Niemelä Jannika 3 yleisurheilu

Niemeläinen Markus 2N jääkiekko

Niemi Elina 3 salibandy

Niemi Ella 2N joukkuevoimistelu

Niemi Joona 2N telinevoimistelu

Niemi Miro 2N telinevoimistelu

Niemi Sirja 2N lumilautailu-slope

Niemi Topias 3 suunnistus

Niemi Vikke 3 jalkapallo

Nieminen Aleksi 3 yleisurheilu

Nieminen Elsa 3 yleisurheilu

Nieminen Jesse 2N pikaluistelu

Nieminen Ville 3 jääkiekko

Niinikoski Joni 3 salibandy

Niinikoski Juho 3 salibandy

Niinimäki Teo 3 koripallo

Niiranen Elina 2A sulkapallo

Niittuinperä Tuulia 3 muodostelmaluistelu / Team Mystique

Nikander Markus 3 yleisurheilu

Nikander Saara 3 yleisurheilu

Nikku Ilari 3 amerikkalainen jalkapallo

Niklas-Salminen Patrik 2A tennis

Nikula Iida 3 koripallo

Nilsson Felix 2N käsipallo

Nirkko Tapio 1 purjehdus

Niskanen Alisa 3 telinevoimistelu

Niskanen Antti 3 koripallo

Niskanen Nico 3 salibandy Tapanilan erä

Nissinen Ellen 3 koripallo

Nisso Tuukka 2A pyörätuolirugby

Nisula Kristiina 2A lumilautailu - slope

Nisula, Julia Karoliina 3 ringette

Niva Heikki 2A telinevoimistelu

Nivala Joakim 2N jalkapallo

Nkamhoua  Oliver  3 koripallo

Noiva Nella 3 taitoluistelu

Nokelainen Heidi 1 yleisurheilu

Nokelainen Vilma 3 muodostelmaluistelu / Team Mystique

Nokkosmäki Onni 3 jääkiekko

Nordgren Niklas 2N jääkiekko

Nordman Daniel 3 amerikkalainen jalkapallo

Nordman Taru 2N salibandy

Nordström Pippi 3 uinti

Noronen Pauliina 3 muodostelmaluistelu / Team Mystique

Norrbacka Sanni 3 suunnistus

N'Sombo Calvin-Nseka 2N jalkapallo

Nugraha Veikko 2N yleisurheilu

Nummela  Liinu 3 suunnistus

Nummela Aki 2A yleisurheilu

Nummi Daniela 3 uinti

Nummi Mikael 3 koripallo

Nummi Samina 3 maastoiihto

Nummi Taika 2N yleisurheilu

Nuorteva Tuomas 2A sulkapallo

Nuorti Viivi 3 golf

Nuotio Tatu 3 miekkailu

Nurmela Elias 3 yleisurheilu

Nurmi Anna 3 Jalkapallo

Nurmi Enni 2N yleisurheilu

Nurmi Erik 3 uinti

Nurmi Kitta 3 muodostelmaluistelu / Valley Bay Synchro

Nurmi Neea 3 yleisurheilu

Nurmi Noah 2N jalkapallo

Nurmikanta, Milla 3 jalkapallo

Nurminen Iris 2A team gym

Nurminen Jyrki 2A beach volley

Nurminen Kamilla 3 yleisurheilu

Nurminen Lassi 3 lentopallo

Nurminen Pyry 2A uinti

Nurminen Timy 3 salibandy

Nurminen Valtteri 3 jääkiekko

Nurro Minka 3 yleisurheilu

Nuutinen Antti 3 salibandy

Nuutinen Ella 3 jääkiekko

Nuutinen Emma 1 jääkiekko

Nwosu Uchechukwu  3 amerikkalainen jalkapallo

Nyberg Nico 3 Jääkiekko

Nyberg Sonja 3 alppihiihto

Nyberg Victor 3 salibandy

Nyblom Inka 2A muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity

Nygren Nicole 3 muodostelmaluistelu / ???

Nyholm Anniina 2A käsipallo

Nyholm Ronja 2A kilpacheerleading

Nykänen Annika 2A golf

Nykänen, Kasperi Matias 3 Salibandy

Nyman Alexander 2N salibandy

Nyman Lotta 2A muodostelmaluistelu / Team Unique

Nyman Niko 3 yleisurheilu

Nyström Ada  3 uinti

Nyström Annina 2N käsipallo

Nyström Anthon 2N käsipallo

Nyström Eva 2N jalkapallo

Nyström Jenny 2A sulkapallo

Närevaara Milja  1 rytminen voimistelu

Närhi Nici 3 salibandy

Nässi Felix 2 moottoriurheilu, ratamoottoripyöräily

O'connor Miikka 2A pöytätennis

Oesch Janne 3 jääkiekko

Oesch Jenni 3 jalkapallo

Oesch Laura 3 uinti

Ohtonen Lassi 3 uinti

Oikari Ada Maria 1 rytminen voimistelu

Oivanen Kalle 3 salibandy

Oja Ronja 1 yleisurheilu

Ojajärvi, Juuso 3 salibandy

Ojala  Matias  2N pöytätennis

Ojala Aleksi 1 yleisurheilu

Ojala Axel 3 jääkiekko

Ojala Tino 2N paini GR

Ojala Toni 2N paini GR

Ojanaho Olli 1 suunnistus

Ojanen Sandra 3 salibandy

Ojantakanen Valtteri 2N jääkiekko

Ojaranta Arto 2N moottoriurheilu

Oksa Annemarie 3 sulkapallo

Oksanen  Jaakko 2N jalkapallo

Oksanen Jessica 2N muodostelmaluistelu / Musketeers

Oksanen Olli 3 jääkiekko

Oksanen Pauliina 3 yleisurheilu

Olah Benedek 1 pöytätennis

Olavuo Aleksi 3 amerikkalainen jalkapallo

Olavuo Anastasia 3 amerikkalainen jalkapallo

Olin Akseli 2A amerikkalainen jalkapallo

Olin Valtteri 2N judo

Ollikainen Juulia 3 jalkapallo

Ollikainen Otto 2N jalkapallo

Ollikainen Roni 2A yleisurheilu

Ollila  Tuomas 2N jalkapallo

Ollila Akseli 2N jalkapallo

Olsbo Valtteri 2N jalkapallo

Ora Eppu 3 lentopallo

Ora Inka 3 rytminen voimistelu

Oravakangas Elina 3 koripallo

Ormio Mainio 3 purjehdus

Osara Kaisla 2A ratsastus

Otava Aino 2A uinti

Ottelin Nina 2N käsipallo

Oura Vilma Amanda 2N uinti

Outinen Ada 3 yleisurheilu

Ovaska Eetu 3 yleisurheilu

Ovaska Patrik 3 lentopallo

Ovaskainen Miikka 3 jalkapallo

Overmyer Rebecca 3 taitouinti

Paajanen Maura 2N salibandy

Paajanen Miitta 2A muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity

Paajanen Roope 3 salibandy

Paakkala  Vilma 2N yleisurheilu

Paananen Arttu 3 yleisurheilu

Paananen Nico 3 jääkiekko

Paaso Nora 3 jalkapallo

Paastela Alisa 3 taitoluistelu

Paavilainen Peetu 2N moottoriurheilu, ratamoottoripyöräily

Paavilainen Vilho 2N amerikkalainen jalkapallo

Paavola  Artturi  2N jalkapallo

Paavola Anna 2A sulkapallo

Paavola Saija  2A uimahypyt

Paavolainen Jaakko 2A miekkailu

Packalen Mea 2N ratsastus

Pajarinen Karri 2N amerikkalainen jalkapallo

Pajasmaa Sanni 2N yleisurheilu

Paju Lassi 3 jääkiekko

Pajulahti Arttu 2A yleisurheilu

Pajunen Robin  2N judo

Pahkala Pyry 3 miekkailu

Pakarinen Jessica 3 jalkapallo

Pakarinen Taru 3 jalkapallo

Pakkanen Mikael 3 jääkiekko

Pallas Emil 3 jalkapallo

Pallonen Tuukka 3 jalkapallo

Palmen  Alvar 3 suunnistus

Palmén Mikael 2A taido

Palmu Petrus 2N jääkiekko

Palo Jukka 3 maastohiihto

Palosuo Aino 2N muodostelmaluistelu / Musketeers

Palotie Nico 3 uinti

Paltemaa Lotta-Kaisa 2N koripallo

Palvanen Aada 3 jalkapallo

Pankkonen Eino-Pekka 3 yleisurheilu

Panschin Ruslan 3 uinti

Papunen Perre 2A golf

Parantainen Kalle 3 maastohiihto

Parantainen Ville 3 maastohiihto

Parhiala  Marilla 3 uinti

Parikka Eveliina 2A jalkapallo

Parkkinen Anniina 1 beach volley

Parkkisenniemi Emmi 1 lumilautailu-slope

Paronen Emma 3 jalkapallo

Partanen  Milla 3 jalkapallo

Partanen Aku 1 yleisurheilu

Partanen Aleksi 2A lumilautailu - slope

Partanen Arttu 3 amerikkalainen jalkapallo

Partanen Jenna 1 taekwondo

Partanen Jussiville 1 taitoluistelu, jäätanssi

Partanen Simo 2A ammunta

Parttimaa  Noora 2N koripallo

Parviainen Ella  3 yleisurheilu

Parviainen Erika 2N triathlon

Parviainen Henrika 2N triathlon

Parviainen Jukka 2A pyörätuolirugby

Parviainen Kristina 2N tennis

Pasanen Anna 2A pyörätuolirugby

Pasanen Anne 3 salibandy

Pasanen Iida 2A joukkuevoimistelu

Pasanen Jan 3 sulkapallo

Pasanen Sanna 1 keilailu

Pasquale Luca  3 jalkapallo

Passila Moona 3 ringette

Patterson Roni 2N purjehdus

Pauk Jegor 3 jalkapallo

Paukku Juho 2A tennis

Paul Jesper 2N sulkapallo

Paumola Ville 1 lumilautailu - slope

Paunio Atte 2N jalkapallo

Paunonen Aino 2A yleisurheilu

Paunonen Venla 2A yleisurheilu

Peiponen Roni 2N jalkapallo

Peippo Pinja 3 uinti

Pekkanen Jarkko 2A telinevoimistelu

Pekkanen Kirsi 2N yleisurheilu

Pekkinen Patrik 3 Salibandy Rangers

Pekkola Sonja 2A sulkapallo

Pelander Laura 2N joukkuevoimistelu

Pelkonen Joel 3 jääkiekko

Pellinen Emmi 2N muodostelmaluistelu / Musketeers

Pellinen Mikko 3 yleisurheilu

Peltola Eetu 3 jääkiekko

Peltola Onni 3 koripallo

Peltola Rasmus 3 paini VP

Peltonen Alisa 2A muodostelmaluistelu / Rockettes

Peltonen Anna 3 miekkailu

Peltonen Miina 2A pikaluistelu

Peltonen Onni 2N pikaluistelu

Peltonen Tia 2A jalkapallo

Peltonen Tuuli 2A painonnosto

Peltoniemi Alvar  3 koripallo

Pennanen Topias 3 jalkapallo

Pentsinen Anssi 1 maastohiihto

Penttala Jussi 1 freestyle - kumpare

Penttala Olli 1 freestyle - kumpare

Penttilä  Pilvi 2N squash

Penttilä Aleksi 3 Yleisurheilu

Penttinen Lotta 3 yleisurheilu

Penttinen Topi 3 Suunnistus,

Perkiö Iida 3 uinti

Perkiö Minttu 3 telinevoimistelu

Perkiö Riina 3 maastohiihto

Perkkiö Emil 3 uinti

Perko Veera 3 yleisurheilu

Pernu Lari 3 Suunnistus

Perttula Pauliina 3 yleisurheilu

Perttula Petra 3 yleisurheilu

Perttula Petriina 3 yleisurheilu

Peräjoki, Pia 3 uinti

Perälampi Oskari 2N yleisurheilu

Perälä Pyry 3 käsipallo

Pesola Jasmin 3 käsipallo

Pesonen Jesse 3 jääkiekko

Pesonen Venla 2A kilpacheerleading

Pesso Mikko 3 uinti

Pesu Eino 3 salibandy

Peterzens Iiris 2N yleisurheilu

Petäjä Ebeli 3 Karate Shorinji ryu Renshinkan Karate Do

Petäjä-SirenTuuli 1 purjehdus

Peurala Tiila 2A joukkuevoimistelu

Pfaler von Julius 2A sulkapallo

Pham Hannu 3 wushu

Piekkari Johanna 3 yleisurheilu

Pietikäinen Emilia 3 muodostelmaluistelu / Ice Infinity

Pietilä Moona 3 tanssiurheilu

Pietilä Noel 3 jääkiekko

Pietola Petteri 3 jalkapallo

Pihlajamäki  Tomas  2N koripallo

Pihlava Essi 2N painonnosto

Piilonen Oskari 3 jalkapallo

Piiparinen Niko 3 jääkiekko

Piippo Pekka 2A beach volley

Piirainen Jere 2N jalkapallo

Piiroinen Casper 3 jalkapallo

Piiroinen Kari 2N jääkiekko

Piiroinen Peetu 1 lumilautailu - slope, halfpipe

Piironen Pinja 3 karate

Piispanen Toni 1 pyörätuolikelaus

Pikkarainen  Linnea 3 taitoluistelu

Pikkarainen Petra 3 muodostelmaluistelu / Situations

Pikkujämsä Elli 2N lumilautailu - slope, halfpipe

Pikkupeura Pinja 3 yleisurheilu

Piksilä Elice 2A keilailu

Pinta Hanna Maria 2A kilpacheerleading

Piri Emma 3 judo

Pirinen Eemeli 1 alppihiihto

Pirinen Juho 2A taitoluistelu

Pirttijärvi Saaana 3 yleisurheilu

Pitkäkoski Iris 3 joukkuevoimistelu

Pitkänen Veeti 3 salibandy

Pitsinki, Veeti Elmeri 3 jääpallo

Plit  Heidi 3 suunnistus

Pohto Lauri 3 yleisurheilu

Poikela Teemu 3 yleisurheilu

Poiselkä Aleksi 3 jääkiekko

Pokela Pinja 2N muodostelmaluistelu / Musketeers

Pokkinen Tuomas 2A uinti

Poranen Tiina 2A muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity

Porkka Aura 2A muodostelmaluistelu / Team Unique

Portaanpää Joona 3 jalkapallo

Porthen Onni 3 salibandy

Porthén Timi 3 jääkiekko

Porthén Totti 3 jääkiekko

Porvari Emeliina 3 koripallo

Poutala Mika 1 pikaluistelu

Poutanen Panu 3 jääkiekko

Pronin Niko 3 yleisurheilu

Prosyanaya Maria 2N muodostelmaluistelu / Musketeers

Protsenko Maksim 2 nyrkkeily

Pränni Ann-Marie 3 Muodostelmaluistelu / Ice Steps

Puhakka Jenni 2A muodostelmaluistelu / Team Unique

Puhalainen Onni 3 Jalkapallo

Puijola  Nea 3 käsipallo

Pulkka Eric 2N judo

Pulkkinen Johanna 3 rytminen voimistelu

Pulkkinen Mikko 3 tennis

Pulkkinen Santeri 3 golf

Pulkkinen Ville 3 jalkapallo

Pulli Oskari 3 jääkiekko

Pulli Tommi 1 pikaluistelu

Pulliainen Eetu 2N Paini

Punsar Milla 3 jalkapallo

Puolakka Miro 1 pikaluistelu

Puolakka Pyry 3 jääkiekko

Puputti Tuomas 3 yleisurheilu

Purhonen Mikko 2N triathlon

Puro Joona 2N sulkapallo

Pusa Leo 3 tanssiurheilu

Puskala Viivi 2N pyöräily

Putkonen Niina 3 lentopallo

Puukangas Iina-Emilia 3 muodostelmaluistelu / Lumineers

Puustelli Sirja 3 telinevoimistelu

Pynnönen Roope 3 jääkiekko

Pyykkönen Joel 3 jääkiekko

Pyykönen, Roope Elias 3 jääkiekko

Pyyskänen Minna 3 jalkapallo

Pyökeri Veera 3 jalkapallo

Päivänen jimi 3 telinevoimistelu

Pöllänen Aaro 2N Tennis

Pöllänen Elsi 3 yleisurheilu

Pöllänen Herkko 2A tennis

Pöyhönen Tuomas 2N jalkapallo

Pöytäkivi Riku 2A uinti