Jääkiekko

Akatemian urheilijat

Urheilijan nimi ja taso
Urheilijoiden taso
1. Olympiakomitean ja Paralympiakomitean tukiurheilijat sekä vastaavan tasoiset ei-olympiaurheilijat
2. Lajiliittojen maajoukkuevalmennusryhmiin kuuluvat urheilijat (nuorten ja aikuisten maajoukkueet)
3. Haastajatason urheilijat, esim. urheiluoppilaitoksissa olevat urheilijat

16.11.2020

Aalto Aleksi 3
Aaltonen Minna 3
Ahlblad Rasmus 3
Ahonen Toni 3
Bau Samu 2N
Benlak Alex 3
Bergman Samu 3
Drufa Minja 2N
Einonen Oula 3
Elonen-Kulmala Arttu 3
Enckell Jimi 3
Eronen Ada 2N/2N
Etelätalo Otto 3
Fagerström Juuso 3
Falenius Jesse 3
Fjäder Altti 3
Flytström Lauri 3
Forsell Kaius 3
Garselius Jimi 3
Grönberg Iiro 3
Gustafsson  Jimi 3
Haakana Santeri 3
Haapanen, Antti-Eemeli 3
Hakkarainen Iiro 3
Harinen Miska 3
Hassinen Emil 3
Hatakka Santeri 2
Havisalmi Mikael 3
Heikkeri Sisu 3
Heikkilä Miro 3
Heinonen Aleksi 3
Heinonen Otto 3
Heinänen Atte 3
Heiskanen Ali 3
Helenius Samuel 2N
Helminen Jaakko 3
Henriksson, Jere 3
Herrala, Miika Anttoni 3
Hiltunen Paavo 3
Hiltunen Venni 3
Hintikka Lauri 3
Hirvonen Roni 2N
Hirvonen Timi 3
Holttinen Oliver 3
Huhtala  Michaela  3
Hult Oskari 3
Huttula Julius 3
Huttunen Aleksi 3
Hyttinen Joonas 3
Hämärsalu Marcus 3
Häyry Joona 3
Iisakka Harri 3
Ilola Sebastian 3
Inberg Into 3
Inhala Justus 3
Inkala Artturi 3
Isiguzo Patrick 2N
Isopoussu Manu 3
Jalo heikki 3
Jantunen Vertti 3
Jaskari Erica 2N
Jauhiainen Mikko 3
Jokinen Daniel 3
Jurva Tuomas 3
Jyväsjärvi Jan 3
Jämsä Joni 2N
Jääskeläinen Iiro 3
Jögi Klaus 3
Kaikkonen Teemu 3
Kaltala Nicholas 3
Karhu Hermanni 3
Karhu Niko 3
Karlberg Nellie 3
Karlsson Niko 2N
Karujärvi Veikka 3
Karvinen Onni 3
Kaskimäki Aleksanteri 2N
Katajainen Sebastian 3
Kauranen Eino 3
Kekarainen Juuso 3
Kettunen Elias 3
Kiiskinen Joonas 3
Kivioja Aleksi 2N
Klein Casper 3
Kokko Aapo 3
Kokko Julius 3
Komarov Oskar 2N
Konidaris Daniel 2N
Kontu Elias 3
Korhonen Kasper 3
Korhonen Konsta 3
Korhonen Tuukka 2N
Korvenpää Timo 3
Koskenvuo Aku 2N
Koskenvuo Eemeli 3
Koskipirtti Max 3
Kotkansalo Jesper 3
Kuha Konsta 3
Kuhta Veeti 3
Kuismin Rasmus 3
Kuittinen Miko 3
Kulonummi Kasper 2N
Kumpula Joona 3
Kuparinen Kalle 3
Kuure Oula 3
Kylliäinen Olivia 3
Kyynäräinen Anton 2N
Kärkkäinen Jonni 2N
Kärkkäinen Leevi 3
Laakso Aatu 3
Lahnaviik Rasmus 2N
Lahtinen Lalli 3
Lahtinen Timi 3
Laiho Peetu 3
Laitinen Nelli 2N
Lammiaho Petra 3
Lampi Aaro 3
Lampi Eemil 3
Lampinen Jani 3
Laosmaa Martti 3
Latvala Leo 3
Latvala Oskari 3
Laukkanen Julius 3
Lehtinen Joel 3
Lehtola Jaakko 3
Lepistö Leevi 3
Leppänen Onni 3
Liimatainen Joonas 3
Linnavuori Joonas 3
Lorencova Veronica 2A
Lukkarinen Manu 2N
Lundell Anton 2N
Luoma Niklas 3
Luotonen Veikko 3
Lysmä Pyry 3
Löfgren Benjamin 3
Maaranen Kasper 3
Maaranen Saku 3
Manelius Eelis 3
Manninen Jaako 3
Matikka Miko 2N
Mattila Rasmus 3
Mattila Ville 3
Miettinen Verner 2N
Mikkonen Sami 3
Mononen Veeti 3
Myllykoski Matias 3
Myllylä Markus 3
Mäkelä Miressa 3
Mäkiaho Daniel 3
Määttä Joel 2
Mönkkönen Mika 3
Nieminen Niki 3
Nieminen Sampo 3
Nieminen Ville 3
Nikkanen Jasper 3
Niskanen Arttu 3
Nissinen Tuomas 2N
Noiva Nestor 3
Nokkosmäki Onni 3
Nordblad Matias 3
Nurmi Valtteri 3
Nurminen Valtteri 3
Nuutinen Emma 1
Nuutinen Sofia 3
Nyberg Nico 3
Nybondas Dan 3
Nykänen Antti 3
Nykänen Ville 3
Nymark Mayella 3
Näykki Anton 2N
Ojala Eino 2N
Ojantakanen Jyri 3
Oksanen Daniel 3
Oksanen Emil 3
Orava Juuso 3
Paakkala Anton 3
Packalen Lilli 3
Pajarinen Tiia 3
Pakkanen Ossi 3
Pantsu Niki 3
Pasanen Ida 3
Peltonen Miko 3
Peltonen Valtteri 3
Pennanen Akseli 3
Penttilä Jesse 3
Pere Anni 3
Perälä Juho 3
Piiparinen Niko 3
Piiroinen Kari 2N
Pitkänen Kasper 3
Poikelin Sampo 3
Posti Lari 3
Poulsen Nicholas 3
Poutanen Panu 3
Puolakka Pyry 3
Puronlahti Jere 3
Pösö Juho 3
Rahunen Joonas 3
Raikamo Iiro 3
Railo Atte 3
Rajahuhta Anniina 1
Rannelma Pyry 3
Rannisto Jasper  2N
Rantonen Matias 3
Rautiainen Ada 3
Rekola Onni 3
Rekola Ville 3
Rindell  Axel  2N
Ring Leo 3
Risikko Henri 3
Ristola Sasu 3
Romppanen Lauri 3
Rosenström Ville 3
Rouhiainen Niilo 3
Ruonola Ville 3
Ruuskanen Nea 2N
Ruusunen Rasmus      2N
Rytkönen Jere 3
Räihä Eelis 3
Räikkönen Joni 3
Saarenpää Nea 3
Saari Kasper 3
Saarinen Emil 3
Saastamoinen Lauri 3
Saikkonen Topias 3
Saira Patrik 3
Salin Otto 2N
Salminen Samu      2N
Salmivuori Daniel 3
Salonen Oskari 3
Sandberg Anton 3
Sandvik Viljam 2N
Saari Santeri 3
Sasi Samuli 3
Sauvonsaari Samuel 3
Savolainen Ronja 1
Scheiman Dani 3
Sedoff Christoffer 3
Sihvonen Joona 3
Siikala Valtteri 3
Sillanpää Joonas 3
Sillanpää Otto 3
Simonen Joel 3
Sipilä Lauri 3
Siren Leevi 3
Skogström Max 3
Snellman Arno 3
Soini Kasper 3
Sova Elias 3
Steffen Tommi 3
Sulku Santeri 2N
Summanen Alvar 3
Suomi Jimi 2N
Suominen Jere 3
Suominen Julius 3
Surenkin Petrus 3
Taimi Olli 2N
Tainela Taavi 3
Talka Niko 3
Talo Aleksi 3
Talvitie Elsa 3
Tanskanen Leevi 3
Tanskanen Vilma 1
Taponen Roope 2N
Tarkiainen Jesper 3
Tarkkanen Juha 3
Tasavuori Patrik 3
Tauslahti Miro 3
Tenhovuori Nicklas 3
Tervo Henri 3
Teräväinen Satu 2N
Tiihonen Lenni 3
Tikkanen Henri 3
Tilli Tuomas  3
Toivainen Rasmus 3
Tolppola Venni 3
Touvike Markus 3
Tulensalo Daniel 3
Tuominen Minttu 1
Tuomioksa Roope 3
Tuulari Sebastian 3
Udeh Uchechi 3
Utriainen Oskari 3
Uusitalo Otso 3
Vaahtoranta Oliver 3
Vainio Iiro 3
Valkjärvi Reetta 3
Wallenius Lasse 3
Vatanen Rasmus 3
Vesa Emilia 1
Vierimaa Jussi 3
Vihervuori Satu-Maaria 3
Viitasuo Ella 1
Winqvist Kasper 3
Virta Santeri 3
Virtanen Joose 3
Wulff Aatu 2N
Vuori Topi 3
Vuorinen Rasmus 3
Vuorio Oskari 2N
Vähäkangas Kie 3
Vähärautio Kasper 3
Väyrynen Alexandra 3
Väyrynen Max 2N
Zielinska Julia 3
Österman Olli 3